Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz, ha egy 13 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha egy 13 éves lány még nem tud semmit sem a szexről?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kicsit igen, mert nem árt felkészülni az emberi testről, mert szituáció bármikor adódhat, és akkor nem tudja mit kell tennie, mi a helyes! Kicsit a szülőket is hibásnak érzem emiatt!
2012. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, de talán már hasznos lenne ha a szüleid felvilágosítanának vagy suliban nem volt ilyen program? Mert én is 13/L vagyok és nekem a szüleim is beszéltek ezzel kapcsolatban ilyen alapvetőbb dolgokról, meg a suliban is volt idén felvilágosító óra.
2012. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Majd tanulsz :)
2012. dec. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz (annyira).

A tinik szoktak szexuális tartalmú vicceket mondani, az kissé égô, ha nem érted (neked is és annak is aki mondta). Vagy ha barátot szeretnél, akkor jobb ha tisztában vagy ezekkel a dolgokkal (nagyon sokan elsô szeretkezésnél teherbe esnek, utána mennek abortuszra, ami nagyon gáz).

2012. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Suliban nem volt még felvilágosító óra,hát...anyuék meg szerintem nem igazán fogják felhozni a témát :/
2012. dec. 8. 17:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudni érdemes róla sok mindent csinálni még 4-5 évig nem kéne
2012. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, ráérsz az ilyenekkel még, és sokkal jobb a te helyzeted mint a veled egy korú lányoké akik túl vannak már x szeretkezésen.
2012. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szeretkezésen biztosan nincsenek túl hiszen ennyi idősen fogalmuk sincs róla,mondjuk úgy x dugáson vannak túl
2012. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
neten mindennek utánanézhetsz, amit tudni szeretnél:) amúgy én szüleim sem világosítottak fel, suliban sem volt ilyen óra, valószínűleg középiskoláig nem is lesz, de tisztában vagyok a dolgokkal, mert valamivel érettebb vagyok a korosztályomnál.:)
2012. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mire vagy kíváncsi pontosan? 13 évesen már beszélni kellene a szexről, de az nagyon jó, ha még nem "műveled"!
2012. dec. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!