Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már titokban szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már titokban szerelmes?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy szerettél valakit, de soha nem árultad el neki, mert volt párja, vagy biztos voltál benne, hogy nem jössz be neki, vagy más okból?
2009. aug. 20. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, voltam.
2009. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én bele estem egy olyan emberbe,akinek van (volt) kapcsolata!Elég komoly volt!De én eléálltam,és megmondtam neki hogy tetszik.Megcsókólt,és Ő is mondta hogy tetszek neki!Ez kb 3-4 éve lehetett!Nagyon komolyan belezúgtam a pasimban!
2009. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jelenleg is ez van. de sajnos kilátástalan a helyzet mivel több100km-re lakik, külföldön, + egyéb okok, szval esélytelen a dolog mostanában.
2009. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igen volt. egy évvel volt idősebb, egy suliba jártunk. nagyon belezúgtam de nem lett semmi a dologból, mert úgy voltam vele, hogy biztos nem tetszek neki.
2009. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, most is ez van velem. Annyira elmondanám neki, de valahogy soha nem alakultak még úgy a dolgok hogy elmondhassam. Neki szabadság kell, de majd megveszek érte pedig nem is sűrűn beszélünk, egyszerűen csak érzem, hogy ő kellene nekem!Nem lenne egyszerű, de úgy bonyolítanám egy kicsit miatta az életem!:)
2009. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
csak 8 éven keresztül xD
2009. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

igen most is :D

és már 1 éve

2009. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szintén.:D több mint 1 éve, barátnője van,de tudom,hogy tetszem neki,de így mindegy..:S
2009. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, én is egy éve zúgtam bele az egyik osztálytársamba már az első látásra...aztán megismertem ...és mégjobban belezúgtam.Már volt az osztályban barátnője (majd megszakadt a szívem:(,de aztán szakítottak.És sajna nem hiszem h. ő is így érezne irántam,(mert mindenkivel egyaránt kedves)

16/L

2009. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én másfél évig voltam titokban szerelmes egy tanáromba. Teljesen reménytelen volt az egész, ugye mégiscsak a tanárom volt, sokkal idősebb volt nálam és házas. Hát nem volt könnyű, még magamnak sem mertem sokáig bevallani.
2009. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!