Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rám nézve mennyire gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám nézve mennyire gáz, illetve közönséges egy ilyen szituációban elcsattant első csók?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, tegnap egy buliban csókolóztam először. A sráccal kb fél éve ismerjük egymást, eleinte csak Facebookon beszélgettünk, majd elhívott egy buliba július elején. Azóta minden héten találkozunk azon a helyen, mindketten ott szoktunk lenni a pénteki bulikban, néha előre is megbeszéljük, rávesszük a másikat, hogy jöjjön. Táncolunk, flörtölünk, de eddig semmi nem történt a kicsivel több, mint 1 hónap alatt. Facebookon is rengeteget beszélgetünk, néha már nem épp a baráti hangvétel keretein belül maradva, inkább egy bensőségesebb, talán erotikusabb vonalon, de sosem mélyedünk bele, mert mindkettőnknek kínos ez( ő józanon nagyon félénk, és nem nyitott ilyen témákra, ha iszik egy kicsit, lazul). Mindkettőnknek szimpatikus a másik, nyilvánvaló, belsőleg és ezek szerint külsőleg is. Tegnap végül beadtam a derekam, talán már 2 héttel ezelőtt is próbált megcsókolni, ha jól emlékszem, de most hagytam először. Kívántam, ennyi. Úgy éreztem, vele akarom az első csókot. Szerelmet nem igazán érzek, szerintem ő sem, csak vonzódunk a másikhoz. Gáz a viselkedésem? Rosszul tettem? Annyira speciel én nem érzem rosszul magam, mert élveztem, olyan sráccal történt, aki tényleg bejön, és nem 5 perce ismerem, hanem már január óta, illetve kb. 5 hete minden héten találkozunk, kezdegetünk a másikkal. De lehet rossz a megítélésem, és nem kellett volna. Köszi előre is!

17L


2012. aug. 11. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van! :) 18/F
2012. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

Akartad, kíváncsi voltál, ennyi. Ha nem vagy szerelmes, és nem akarsz többet, az se baj, csak tovább ne menj! :-)

2012. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ez így ok :)
2012. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Érezd jól magad ez a fontos. És a végén még az is lehet hogy ha jobban megismered szerelem lesz belőle (:
2012. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy a történet melyik részét kezded ki magadban... Nem kell felfújni ennyire a dolgokat. Idővel rájössz majd, hogy kár várni a nagy őre, a nagy szerelemre ill úgy un block a nagy dolgokra... Igazából semmire sem szabad várni, mert az idő csak múlik, te öregszel és "ami elmúlt soha nem jő vissza már". Nincsenek hibás döntések... Az ember nem hibázhat, azért mert magát adja, azért mert azt csinálja ami épp aktuálisan jól esik. Mindenki máshogy viselkedik. Bizonyos szituációkban hasonlóan, másban pedig teljesen eltérően. Ha valaki kiakad és vérig sérti azt akit szeret akkor sem hibázott, csak épp olyan hangulata volt. Valami miatt. Ezt meg kell érteni és minden könnyebb lesz. Elfogadni másokat és elfogadni önmagad.

Azért ne csókoljak meg valakit, mert még előtte soha senkivel nem tettem és szeretném az igazinak hagyni ezt a lehetőséget? Aztán két év múlva belefáradtan, egy jóval gyengébb színvonalú partnerrel mégis csak elcsattan? Aztán bánod, hogy "pedig milyen rendi volt..." Ej-ej

2012. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, ez csak egy csók, ne parázz ezen.

Viszont azért az első szexet próbáld olyan emberrel, akibe szerelmes vagy. :)

2012. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattak :) Az első szexet semmiképp nem akarom, csak olyannal, akit nagyon szeretek, ez nekem nagyon fontos dolog. Végül is úgy köszöntünk el, hogy majd beszélünk, szóval még akármi lehet belőle, nem tudom. De egyelőre tényleg nem vagyok szerelmes, szóval barátsággal is teljesen megelégszem :)
2012. aug. 11. 13:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Áá, ez egyáltalán nem gáz. Mások sokkal tovább mennek el csak úgy kíváncsiságból:)
2012. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi neked is :) Nekem azokhoz azért több kell, mint kíváncsiság :)
2012. aug. 11. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!