Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIért fontosabb 3x jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért fontosabb 3x jobban a külső, mint a belső a csajoknál? És ezt miért szorozza tovább kettővel, ha pénzed is van?

Figyelt kérdés

Számokban ezt valóban nem lehet kifejezni,meg matekkal,de az irónia kedvéért kérdezem így mert sajnos,VALÓBAN ÍGY VAN

Ugyanis,bármilyen helyszínen ismerkedek,mert meg merem tenni,buli,utca,pláza,buszmeg,akárhol!

A lényeg az,hogy hasonló arányban,kb 80%-a a csajoknak nem akar beszélgetni,HOZZÁTESZEM,SEMMI MACSÓ,SEMMI GYÖKÉR SZÖVEG,CSAK FINOM ISMERKEDŐS! 20% dumál,játsza kedves,jópofit,de nem mutatja meg,milyen is valójában,MIT IS GONDÓL RÓLAM........mert jön aköszönös,puszi stb....NETEN MEG AZ ŐSZINTE,KEDVES,VAGY BUNKÓ ELUTASÍTÓ VÁLASZ :) HOZZÁTESZEM SZÉP LÁNYOKRÓL VAN SZÓ! :)

A KÜLSŐM ÁTLAGOS,ANYAGI HELYZETEM ÁTLAGOS!


Azért,mivel van önbecsülésem,ha bunkó valaki,azt bunkón viszonzom :) ennyi :) 24 éves vagyok!



2012. dec. 9. 16:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Csak szex van öcsi.Ezért.
2012. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
55%
Én evvel határozottan nem értek egyet! Én mikor megismerkedtem a barátommal, hihetetlenül nem érdekelt az anyagi háterre.persze mindenki ítél kinézet alapján.nekem is tetszett ő én is neki. Tudom,hogy van pénzük, kocka hasa van..stb. De ez engem soha nem izgatott. Csupán magáért szerettem. És főként azért szerettem bele, mert úgy fogadott el ahogy vagyok..(nem egy toppmodell alkat lennék).És mégis érzem h bolod velem, gyakran mondja és mutatja is ki.. szval szerintem nem a pénz vagy a test tesz valakit jópasivá hanem a belső dolgok..
2012. dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

De ácsi! Honnan tudják elsőre a buszon mondjuk, hogy van pénzed, vagy nincs? Gondolom nem mutatod meg a bérpapírod... Innentől kezdve nem is értem honnan vontad le a konkluziót, hogy a pénzed miatt nem kellesz nekik??

Na mindegy.

Keress tovább, más se tudja mást mondani.

2012. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
A #2-es jól ironizál.....
2012. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Hanariko ***** válasza:

ugyan már miért lenne ez irónia.

Most őszintén, mit tudunk kezdeni ("mi" alatt értem a NORMÁLIS mégegyszer: NORMÁLIS!!!! lányokat) egy jóképű, izmos, szépszemű, szépmosolyú szóval "fullos" csávóval, ha agyilag meg lelkileg/érzelmileg üres?

Persze a csúnyák se kellenek senkinek, ez egyértelmű, de mindenki tud változtatni magán.

2012. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
tudna*
2012. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
12%

Mert kijelenti, hogy jóképű, gazdag, kockahasú a pasija, azért irónia.


Ja, és miért nem kezdtek semmit egy ronda, de agyilag nem üres férfival?

2012. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Mert nagyon felszínesek. Az számít nekik, h ha az utcán végigmennek a pasival, v a barátnőik látják vele, akkor irigykedjenek. Egyébként nem 3x jobban fontos a külső, mert akkor az se számítana nekik, hiszen 3*0=0 ;)
2012. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Mert ronda...

Értsd ez alatt azt, hogy, vannak olyan pasik, akik sok mindenki szerint rondák, de mondjuk szerintem nem, akkor összejövök vele, ha minden más is passzol. De ha a mindenki szerint helyes pasi számomra ronda, akkor nem jövök össze vele...


Ahogy ti se jöttök össze olyannal, akihez nem tudtok vonzódni, nem igaz? Vagy tévednék?

2012. dec. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 ASOT ***** válasza:
88%

Szokásos bla bla szöveg már megint...:)


Most komolyan azt hiszik páran h az emberek valami szuperhősök?? Mert erősen kétlem h azok.


Mintha azt várnák egyesek, hogy belelássanak az ember fejébe h olvasni tudják a gondolatait ez által látva a belsőt. De nem!!


ÉS éppen ezért mivan?? Naa okostojások mivan?

A külsőt látjuk meg elsőre! Az alapján dönt az ember h szívesen megismerné e a másikat avagy sem.


Ha a külső tetszik, szimpatikus utána ismerjük csak meg szép lassan a belsőt, de ha az a belső egy rakás sz@r a külsőhöz képest akkor ott a vége.

2012. dec. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!