Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külső vagy belső a fontosabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső vagy belső a fontosabb?

Figyelt kérdés
erős példával:csúnya és kedves,jófej vagy szép és bunkó?
2012. nov. 11. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tehát 0% külső 100% belső és viszont? Nálam a 40% a határ a külső tényezőkre. De ezek a dolgok nem mindig függnek össze.
2012. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
példa nemjó akkor inkább nemkell senki. Külsőleg nekem tetszen és utána a belsők a fontosabbak.
2012. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nők esetében: a férfi csak egy fokkal legyen szebb az ördögnél.

Férfiak esetében: a nő csak egy fokkal legyen okosabb a sörömnél.

2012. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
a szépek és bunkók hamar párt találnak
2012. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

az erős példából egyik sem.

van egy alap külső elvárásom és azt látom nyilvánvalóan először, utána foglalkozom a belsővel. de egyik a másik nélkül nem működik

2012. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
egyik sem, és unalmas már ez az idióta példa...
2012. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azért lássuk be, eléggé sarkított ez a kérdés. A valóságban ez nem ilyen egyszerű és a példa is abszurd, hiszen sokkal árnyaltabb a helyzet ennél.


Nekem mind a kettő fontos. A külsőségeknél leginkább az alapvető dolgok, hogy mennyire ápolt, hogyan öltözködik ilyesmik. Az, hogy szőke vagy barna, kék, zöld vagy barna szemű, rövid vagy hosszabb hajú tök mindegy. Tetszett már ilyen is, olyan is, és lesz még amolyan is, úgy lehet. A lényeg, hogy milyen a kisugárzása, mert lehet egy fiú alapvetően átlagos kinézetű, ha baromi megnyerő személyiség, akkor nem érdekel, hogy hogy néz ki. És ez tényleg így van. Most is épp egy olyan srác tetszik, akinek elsősorban a kisugárzása fogott meg.

Szóval a külső az ilyen szempontból fontos nálam. :)


Egyébként nem tudok választani a példából. Bunkó fiút nem viselnék el a páromként, az első példát pedig azért nem választom, mert nem tudom, hogy mit jelent az, hogy csúnya, ettől függetlenül mennyire ápolt, milyen a kisugárzása stb.

17/L

2012. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én az elsőt választanám, a nők a másodikat.
2012. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

xd

ezt most komolyan kérdezed?

ha legalább úgy tetted volna fel h csúnya és bunkó, vagy szép és kedves, kicsit izgalmasabb lenne.

de sztem még így is a bunkó nyerne, ebben a mai kibszott világban úgy látom az a nyerő.

2012. nov. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 olivabogyó válasza:
'külső az ami megfog, a belső az, ami megtart'
2012. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!