Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném megismerni. De most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megismerni. De most mit tegyek? Fura helyzet?

Figyelt kérdés

van egy srác akivel már hetek óta elvagyunk a neten, egy rokonom haverja. És nem igazán szoktunk chatelni a sráccal, de ha előfordul akkor dumálunk vagy 3órát :)

Felvetette kb 1 hete hog élőben is meg akar ismerni, és kedden mennek is a rokonommal bandázni délután.

A srác irta hogy tartsak velük, akkor azt mondtam (kérettem magam) hogy oké meglátom.

Beszéltem a rokonommal is tegnap, ő is mondta hogy mennek, én irtam hogy oké de nem akarok zavarni ha kanparti,erre irta hogy nyugodjak meg nem az lesz.

Szóval várom hogy bármelyikük is elhívjon...mert annyira szeretném én is megismerni a srácot, és ugy örülnék ha rám írna hogy akkor megyek-e kedden... fellépek fb-ra látom hogy kb 3percig fent van chaten és lelép, de semmi nem oszt meg max nekem :) Szóval érdekes, mert fb-n semmit sem csinál, oké én is flemegyek és várom hogy ő rám írjon én se csinálok semmit :D várom hogy rám írjon de nem ír rám. Annyira vártam volna a keddet, de ha egyik sem hív meg még egyszer vagy mondd időpontot hogy mikor és hol lesz a tali sajnos nem megyek :( Meg nem vagyok az a rámenős típus hogy ráirogáljak a srácra... meg rájuk akaszkodjak :( Mit tegyek, várjam hátha deldobja a témát, ha meg nem akkor felejtős?? :(


2012. dec. 9. 17:01
 1/8 A kérdező kommentje:

amugy egy kedves aranyos srác, szerintem igy látatlanban is felkeltettem az érdeklődését, mert bókol, kedveseket ír, meg vicces 2értelmű dolgokat:)

Pl a minap írta hogy én nem tűnök királylányosnak, vagyis nem vagyok az a hisztis-rózsaszín álomvilágban élős csajszi, és ez tetszik neki.

Erre irta hogy ő most királyfi mert nyert (nem tudom már mire irta) erre irtam hogy "hát most majdnem irtam hogy én meg királylány vagyok, de mivel már tudod hogy nem vagyok az, így másik királylányt kell keresned magad mellé :)" erre ő"áááhhh...nem akarok tovább keresgélni, meg szeretem a kihívásokat is... ;) :D" És ezt még egyszer irta késöbb hogy nem akar másik irálylány után nézni, szóval értitek a rejtett lényeget :)

2012. dec. 9. 17:05
 2/8 anonim válasza:

Hát ha ráírsz te is azzal nem fog téged rámenősnek látni :) ha folyamat zaklatnád az más, de ha néha te írsz rá azzal inkább azt is láthatja, hogy téged is érdekel ő

Másnem kérdezz rá, hogy áll-e még a meghívása, vagy hogy mi lesz kedden. de az is lehet hogy magától fel fogja hozni, csak rá kell írnod :)

2012. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne várj az invitálásra, főleg, hogy már korábban megtörtént. A helyedben nem a srácnak írnék, hanem a rokonnak, hogy akkor mikor és hol, mert mennél, ahogy korábban megbeszéltétek. Ez még nem rámenősség, nyugodtan lépd meg.
2012. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké nyertetek! :D rá írtam egy laza poénos szöveggeé :D már ír is, látom hogy gépel pedig k 3másodperce küldtem el neki hoopp itt is a válasz :D
2012. dec. 9. 17:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd azért írd meg, hogy mi történt!:)
2012. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

na most fejeztük be a beszélgetést! :D

Úúúúhhh, nagyon arás voltam, de poénkodtam ahogy szoktam, dumáltunk mindenről mondom ááá ez már nem kérdez rá, felejtős a kedd... :(

Erre irja hogy 15perc mulva kezdődik a sorozata, na dumáltunk még mondom nyomás filmet nézni! erre irja "várj még van időm, ebben a 6percen: akkor jössz kedden?" WOOOWWWWW ez volt a reakcióm, úgy örültem :D szóval holnap konzultálnak a rokonommal hogy hol és hánykor tali jeleznek nekem és áááhhh tökjó :)

2012. dec. 9. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Na király, drukkolok, hogy összejöjjön!:)
2012. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. dec. 9. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!