Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a kizáró ok? Mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a kizáró ok? Mert az mindenkinek van.

Figyelt kérdés

találkoztok egy fiuval/lányal mi az amit ha megtudnál,meglátnál azonnal kiábrándulnál ? nem olyanra gondolol hogy a csajnak f.sza van hanem pl. szôrôs hát,nyávogós hang,zenei ízlés,tetves haj, undorító lábszag, kôrmôk,baráti társaság stb.


Kort és nemet is légyszi :)


2012. dec. 9. 17:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Összefoglalva ha az értékrendemnek nagyrészt nem megfelelő,ilyen egyszerű.
2012. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
ja és 26F
2012. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Ha:

-igénytelen,ápolatlan(ronda fogsor,zsíros haj,büdös,koszos stb.)

-nem sportol,mozog

-hűtlen,bunkó,buta,túl nőies

-minden hétvégén szórakozóhelyekre jár,ahol részegre issza magát (néha belefér,de nem minden hétvégén)

ezen kívúl van még néhány dolog,amit nem szeretek,de nem kizáró ok (pl cigi)

17L

2012. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

- ha cigizik

- ha sür róla, hogy buta

- igénytelen

- hosszú hajú

2012. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

1,,4,5 kizáró ok.


2 elviselhető ha a többi sztereotíp tulajdonság nem jellemző.


7. Akkor ha az a társaság fanatikusokból áll. Tökmindegy miért rajonganak. Egyedül ha nincs köze valláshoz politikához és az alapvető emberi normáknak nem mondd ellen akkor nincs problémám vele, sőt akár én is kipróbálom.

2012. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

- ha dzsungel van a lábai közt.

- ha emos

- ha megasztárokat meg Justine Bibert hallgat

- ha állandóan nyávok, meg h jajj de cukit hajtogatja egész nap, szóval ha mondjuk 24 évesen olyan mint egy 16 éves.

- csak a pénz kell neki

- ha már egy agyonszolizott cicababa meg akin már szinte semmi sem eredeti. (egy alapszín elmegy szolin de ne vigye túlzásba)

- ne legyen neki koszos a munka , ne rajtam akarjon élősködni

- és itt éljen épkézláb a földön.

2012. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
18:05 vagyok lemaradt 27/F
2012. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha buta. Egyszer volt ilyen barátom, de soha többé nem lesz.

Ha nincs igénye a fejlődésre. Sokan úgy állnak hozzá a dolgokhoz, hogy "én ilyen vagyok és kész". Ők még nem tudják, hogy az ember mindig és folyamatosan változik, ez pedig feltételezi, hogy igaz rájuk az első pont.

Ha igénytelen. Akár külső igénytelenség, koszos, szakadt ruha, mosdatlanság, stb., akár belső igénytelenség, trágár beszéd, rossz helyesírás, stb.

Ha műveletlen. Nem kell, hogy lexikonként tudja böfögni az adatokat, de legyen egy képe a világtörténelemről.

Ha tájékozatlan. Megint csak nem elvárás, hogy pontosan tudja a Parlament napirendjét, de azért húsz év fölött nem olyan nagy elvárás, hogy az ember napi 15-20 percet fordítson arra, hogy tudja, mi történt a nagyvilágban.


Körülbelül ilyesmik. Bár szerintem az átlagemberre ezek a dolgok azért nem jellemzők, ezért nem gondolom, hogy túl nagy akadályt állítanék a potenciális partnereim elé.

24N

2012. dec. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
"Sokan úgy állnak hozzá a dolgokhoz, hogy "én ilyen vagyok és kész""----> ezt én is utálom, én hülye vagyok, meg hisztis, meg depis meg ideges meg stb és ilyen vagyok és ennyi és kész (és még sok más)...Az ilyennel sosem kellene komoly kapcsolat, hamar ott hagynám.
2012. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 ASOT ***** válasza:

Ehhez én is társulok :)

"Sokan úgy állnak hozzá a dolgokhoz, hogy "én ilyen vagyok és kész""

2012. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!