Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor érzik magukat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor érzik magukat a szinglik nyomasztóan csak azért, mert körülöttük mindenkinek van párja, családja?

Figyelt kérdés
Ha valakinek nincs senkije akkor hülyén érzi magát ,mert a környezetében senki nem egyedülálló , és jönnek a kérdéssel ,hogy van-e valakije meg ,hogy neki is kellene már egy gyerek .

2012. dec. 5. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom igen.
2012. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De igen. Amikor összejön a család én szabályosan menekülök, mert már a franc kivan azzal, hogy fél órákon át, csak az van hogy van -e valakim? miért nincs? udvarló van? stb stb. Kicsit már frusztráló a dolog.
2012. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zavar, de elfordulok, kussoltatok.
2012. dec. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát...elég nehezen viselem ezt már bárhol, mert már nagyon hosszú ideje (7 év) egyedül vagyok...:/

29 F

2012. dec. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem. Nagyfater szokta kérdezgetni miért nincs barátnőm, neki szoktam mondani hogy így bárkit megdughatok. Egyébként leszarom, majd ha jön valaki akivel el tudok képzelni egy rendes kapcsolatot akkor lesz, de sokkal nyomasztóbb lenne egy olyan kapcsolat mai csak azért van hogy legyen barátnőm.


Ja, és nem 17 vagyok hanem 23.

2012. dec. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem zavar. Magasról leszarom a fiúkat független nő vagyok!!
2012. dec. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!