Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek van egy ideálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek van egy ideálja?

Figyelt kérdés

Magamon azt veszem észre hogy nekem nincs férfi ideálom. Nem zavar ha vékony, izmos vagy mackós az illető, csak legyen valami ami megfog akár egy mosoly vagy ilyen apróságok. Van akinek sose lesz ideálja?

18/L


2012. okt. 30. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

...az enyém Te lettél...


Hozzáállásban hasonlítunk. Nekem sincs konkrét ideálom. 21/F

2012. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hopsz, nem is úgy van a dalszöveg, ezer bocs... :D
2012. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon sok embernek nincs konkret idealja,es ezzel nincs is baj,mert mindenki kulonbozo,ugyebar.

nekem van idealom,de nem mondanam,hogy ez jobb,mintha nem lenne...sot!

2012. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem sincs ideálom,ha megtetszik egy fiú az azért van mert valami olyan dolog megfog benne,ami másban nincs meg.

Pár hónapja egy barna hosszabb hajú fiúba voltam szerelmes.

2 napja meg Pesten láttam egy szőkésbarna összegumizotthajú fiút,és ő is nagyon megtetszett.Mindketőő lehet kb 20-22 éves.

2012. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, megtetszett egy pasi és azóta kb olyan típusú pasik jönnek be mint ő o.O de olyan konkrét ideálom nekem sincs :)
2012. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hú hát nekem úgymond sokáig volt egy ideálom. Szőkés haj, kék szem, esetleg amolyan kisfiúsabb arc erre a volt barátom ennek pont az ellenkezője.:) Azóta nem nagyon van kifejezetten ideálom, max csak annyi, hogy lehetne magas és izmos.:)
2012. okt. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is nagyjából így vagyok. Simán el tudnék képzelni magam mellett, egy 162 centis törékeny lánykát, és egy velem majdnem egymagas (187), már majdhogynem nálam erősebb csajt is :D


Egyetlen dolog, ami egy kicsit kiemelkedik, az a kék szem :)

Imádom a kék szemeket, nekem is az van :)


20f

2012. okt. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha ilyen lélek mellé még jól is nézel ki, akkor egy nagyon nyerő nő lehetsz! Téged akkor akárki meghódíthat elméletileg. Ez annyira nem rossz. Azok a ciki nők, akik csak az olyan palikat keresik, akik a hasonmásai a kedvenc férfi színészüknek. Bevallom, én a Rhona Mitrás nőket keresgélem azért... sZóval nem vagyok szent, bizony válogatós vagyok, de sokminden más karakterű nő is bejön. Igazán van egy mérce, van egy elvárási lista,amibe bele kell hogy férjen azért, de sokféle bejön.
2012. okt. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 VVMMvvmm ***** válasza:

Érdekes, hogy a net-en szinte minden nő magasság mániás.

A való életben viszont sikeres vagyok -mint férfi- a

175 centimmel.Akkor vajon kikkel szoktam találkozni?

Hologrammokkal? Persze a net-en mindenki sportos,szép,okos,izmos,sikeres aztán kimegyek az

utcára és látok egy csomó béna csajt és fiút is.

Nincs itt valami ellentmondás?

2012. okt. 31. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 VVMMvvmm ***** válasza:

Szerintem szesszili te azt hiszed, hogy ti egy felsőbbrendű kaszthoz tartoztok a hülye magasságotokkal.

mondj már nekem egy híres magas tornászt például?

Néhány nem magas ember:Stallone,Van Damme,Tyson,

Jay Cutler,Phillip Heath,Ilya Ilyn,Berki Krisztián stb. szerintem alázzák férfiasságban a ti hurka fiúitokat.

2012. okt. 31. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!