Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Nem akarok hülyeséget csinálni.

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki nagyon tetszik,én is neki valószínűleg,mert mát egy ideje beszélgetünk,facebookon,és bulikba is,már ismerem egyideje,bátyám is ismeri már több éve,és még mondta is,hogy örülne,ha vele összejönnék,mert nagyon rendes fiú,szóval amúgy is nagyon tetszett,és végre találtam egy rendes fiút,nehezen is bízok meg másokban,mert csalódtam már párszor,meg is csókolt,de nem sokkal később,kiderült,hogy nem is olyan rendes,mert egy ismeretlen lánnyal leszopatta magát(nem tudom szebben most),és nekem ugyanúgy teszi a dolgokat....nem nagyon hatnak meg ezek a dolgok,mert mindig vigyáztam,nem hagytam,hogy átverjenek,de ez nagyon megütött,hogy találtam végre valakit,nem is álompasi külsőleg,de nagyon okos és nekem ez fontosabb,és akkor kiderül ez.Az a baj most,hogy egyszer már megtörtént hasonló,és akkor bekattantam,össze-vissza kavartam csomó pasival bulikba,amit később megbántam,mert úgymond még várok az igazira,és nem szoktam ilyet csinálni,viszont most annyira csalódtam,hogy megint iszonyatos késztetést érzek,hogy elmenjek bulizni folyton,és összeszdejek valakiket,amit nem szeretnék,és nem tudok csak erre gondolni.Vaami ötlet,hogy máshogy tegyem túl magam ezen?
2012. dec. 10. 01:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ez a pali egy álszent hanyagold valószínű hogy csak azért teszi a jót és a szépet hogy elnyerje a bizalmadat és kihasználjon. Az nem megoldás ha egy buliban 5 sráccal kavarsz hidd el! Én fiú vagyok és sokszor csalódtam lányokban már és igaz kavartam is sok lánnyal volt hogy bosszúból hogy féltékennyé tegyem akiben csalódtam de ez nem megoldás gyerekes dolog. ha megakarod magad óvni a csalódástól hagyd ezt a srácot.
2012. dec. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Masztizz és tanulj.
2012. dec. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!Ezt a fiút mindenféleképpen hagyom,nem tudnék már bízni benne....és én sem értem miért csinlom ezt,az szokott bennem lenni,hogy vagy magamba fordulok,vagy elterelem valaki mással a figyelmemet,és nagyon utálom ezt!
2012. dec. 10. 01:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Szívesen találkoznék veled egy bulin :))
2012. dec. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az nem biztos :)
2012. dec. 10. 01:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Csalódtam a pasikban, ezért kavarok fűvel-fával...női logika...
2012. dec. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet... ha kavarhatnékod van, kavarj VELE! Aki eredetileg kellett. Az hol más? Megkaphatod és ha összeilletek, azt a srác is észre fogja venni és nem kell majd neki senki csak te. De ha minden lány így viselkedik, akkor persze, hogy a könnyűre megy aki nem hülyéskedik ennyit. Te vagy az álszent!!! Okos, meg rendes. Akkor már biztos nem is akarja, hogy leszopják, igaz? Ugyan már.
2012. dec. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hol szokott bulizni a srác? :D
2012. dec. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy nagyon is összeillünk,már 1 éve ismrem,azóta nagyon sokat beszéltünk,de mostanában találkoztunk többször is buliban,ott is nagyon sokat beszélgettünk,és biztos,hogy nem látott egem senkivel kavarni,mert ahogy már leírtam,nem szeretek amúgy ilyet csinálni,vuliba utálok ismerkedni,mert tudom,hogy azok a fiúk,akik odajárnak mit akarnak....és abból amit leírtam,miközben velem alakul neki,egy idegen lánnyal érdekes dolgot csinál,velem pedig ugyanúgy viselkedik,mintha semmi nem történt volna.Én arra szerettem volna választ kapni,hogy mit csináljak,hogy ne ezt érezzem,és hogy ne ezt érezzem megoldásnak,mert én sem ezt szeretném,csak sajnos,ha valakiben nagyon csalósok,akkor kétségbe esek,és amúgy ha buliba vagyok magabiztos vagyok,és simán lekoptatopm a fiúkat,ilyenkor viszont mintha valami biztos pontot keresnék és bemesélek magamnak dolgokat,egyébként kavarás alatt nem azt kell érteni,hogy egy buliba 5 fiúval.....volt hogy csókolóztam fiúval,de olyannal aki régen nagyon tetszett,és ismertem már egy ideje,ha pedig idegenekkel,akkor maximum táncolok(normálisan),flörtönök,és persze ilyenkor azt is hiszik,hogy biztos lesz valami,de persze nem hagyok semmit,ettől függetlenül rossz,hogy amúgy imádok haverokkal bulizni,de nem tudok másra gondolni,csak erre a fiúra,és hogy eltereljem róla a figyelmemet.
2012. dec. 10. 07:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Te egy telibek..t r..a..c vagy nem kérdés!
2012. dec. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!