Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Nem akarok hülyeséget csinálni.

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki nagyon tetszik,én is neki valószínűleg,mert mát egy ideje beszélgetünk,facebookon,és bulikba is,már ismerem egyideje,bátyám is ismeri már több éve,és még mondta is,hogy örülne,ha vele összejönnék,mert nagyon rendes fiú,szóval amúgy is nagyon tetszett,és végre találtam egy rendes fiút,nehezen is bízok meg másokban,mert csalódtam már párszor,meg is csókolt,de nem sokkal később,kiderült,hogy nem is olyan rendes,mert egy ismeretlen lánnyal leszopatta magát(nem tudom szebben most),és nekem ugyanúgy teszi a dolgokat....nem nagyon hatnak meg ezek a dolgok,mert mindig vigyáztam,nem hagytam,hogy átverjenek,de ez nagyon megütött,hogy találtam végre valakit,nem is álompasi külsőleg,de nagyon okos és nekem ez fontosabb,és akkor kiderül ez.Az a baj most,hogy egyszer már megtörtént hasonló,és akkor bekattantam,össze-vissza kavartam csomó pasival bulikba,amit később megbántam,mert úgymond még várok az igazira,és nem szoktam ilyet csinálni,viszont most annyira csalódtam,hogy megint iszonyatos késztetést érzek,hogy elmenjek bulizni folyton,és összeszdejek valakiket,amit nem szeretnék,és nem tudok csak erre gondolni.Vaami ötlet,hogy máshogy tegyem túl magam ezen?
2012. dec. 10. 01:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amugy ja összeilletek: fűvel-fával, tucatnyi fa..k a popsiban válogatás nélkül, összeilletek.
2012. dec. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
biztos is,hogy az vagyok,igaz,még szűz vagyok,de azért ribanc vagyok és mindenki megbasz,te is tudsz mondatot értelmezni:)
2012. dec. 10. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!