Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfojthatatlan vágyat érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfojthatatlan vágyat érzek egy családtag iránt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nekem nem vérrokonom, de 4 éves korom óta ismerem. Egy pár éve ébredtem rá arra, hogy érdekel, mint nő, de akkor még semmi gond nem volt ezzel. Az utóbbi egy évben kezdett el komolyabban is foglalkoztatni, kívánom őt és szeretném "szétszedni" egy szex alkalmával. Ez és ehhez hasonló érzések dúlnak bennem. Van amikor csendesülnek, de van amikor nagyon tombolnak. Mit csináljak?
2012. dec. 10. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
próbáld megmondani neki, várd a reakciót, szerintem ne tanulj be előre szöveget:D nem tudhatod mi lesz
2012. dec. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tedd át a vágyadat valakire, aki nem családtag.
2012. dec. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha "füstösek" vagytok (érted mire gondolok) akkor semmi gond nincs, hadd szóljon.


Bár a kérdés megléte nem erre utal, szóval szerintem vagy valld be neki és nem fog izgatni a dolog, vagy tartsd titokban recska közben gondolj rá, majd kinövöd ha jön egy jobb csaj aki tényleg szerelmes lesz beléd.


Esetleg valami olyasmi, hogy "kukkold" meg egyszer és már nem fogja piszkálni a fantáziádat.

2012. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
végülis d*gtak már hugokat, nővéreket, szerintem nem tudnátok olyan kombót mondani ami még nem volt:D várjunk csak...: Nagymama, Nagypapa, Anyuka és a Fia.... áh sajnos ilyen is volt.... hameg nem "vérrokonod" akkor simán mehet, hajrá
2012. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer majd itasd le aztán mikor már látod hogy nagyon boldog utána kapd le azt majd meglátod mi lesz.
2012. dec. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vérrokon, semmilyen rokoni szál nem fűz hozzá. Annyi, hogy egy családtagom felesége.
2012. dec. 10. 13:06
 7/11 anonim ***** válasza:

unokatesóm és unokatesóm jártak egymással, persze a másik-másik oldalról.

nincs ezzel semmi baj, hacsak nem egy menetre kellene...

2012. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor simán meghúzhatod, élvezz a melleire helyettem is, Köszi
2012. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"nem vérrokonom"


Akkor mi itt a kérdés?? Csináld!! :)

2012. dec. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valld be neki, hogy 10 éve olthatatlan szerelemmel égsz iránta. Mit tegyél. Ha bejössz neki, majd Ő szed szét téged, ha nem, hát úgy szétszed, hogy megemlegeted.
2012. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!