Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges ekkora korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ekkora korkülönbséggel?

Figyelt kérdés

5 Hónapja ismerek egy nálam 13 évvel idősebb nőt és már 4 hónapja fülig szerelmes vagyok belé... egy csendes szórakozóhelyen találkoztunk először, meghívtam egy italra és kiderült hogy kb 2 km-re lakunk egymástól. Attól a naptól kezdve gyakran meghívtam ebédelni, 1-1 italra, találkára (sajna az esetek 60%ában nem jártam sikerrel)

A 3. hónapban meg tudtam csókolni, leírhatatlan volt...

én többet is szeretnék tőle de ő nem mond semmit, nem is tudom mire int inkább hogy hagyjam vagy várjak még....

Gondoltam már a szexre is, de én nem azért szeretném megtenni hogy tudjak dicsekedni h: "lefeküdtem egy nálam 13 évvel idősebb nővel, de vagány.." teljesen komolyan gondolom és ha kell hónapokat várok még a legkisebb lépésre is.....

Lehetséges hogy komolyabb szintre lépjen a "kapcsolatunk"??


18/F


2012. dec. 10. 12:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha el sem olvasod a kérdést ne válaszolj pls
2012. dec. 10. 13:00
 2/8 anonim ***** válasza:
ferjnel van?
2012. dec. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 El Greco ***** válasza:
VÉGIG elolvastam,szerintem nics értelme erőltetni.
2012. dec. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nincs.. ha férjnél lenne nem is nagyon törném magam az ügyön
2012. dec. 10. 13:05
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy szorakozik veled....honnan tudod biztosan hogy nincs ferjnel?azert mert azt mondta?gondolkodj hat az a no mar egy csalados anya szerintem aki csak szorakozik egyet!!
2012. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igazságtalannak tartom ezt az egész "korkülönbség" dolgot
2012. dec. 10. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd, ha elég nyitott, és ő is legalább kicsit hasonlóan érez irántad, akkor igen, ennek van jövője. Csak vélhetően elég komolytalannak tart, meg kicsit talán szkeptikus a korkülönbséget illetően.
2012. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég szarul nézhet ki, ha 31 évesen nincs senkije. :) Amúgy ebben a korban a nők simán felcsináltatják magukat az első jött-menttel aztán pisloghatsz hogy vagy le éled az életed egy kiélt ribivel vagy fizethetsz neki életed végéig...
2012. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!