Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sorozatfüggő barátnőm újabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorozatfüggő barátnőm újabban az én pasiügyeimre van rákattanva. Én pedig már lassan direkt az ő kedvéért bonyolítom a szálakat. Ez normális?

Figyelt kérdés

Minden apró részletről be kell számolnom, és úgy várja a fejleményeket, mint a kedvenc brazil sorozata következő részét. Tudom, hogy ő nem normális, nem ez a kérdés.

Csak miért érzem úgy néha, hogy neki kell megfelelnem?! Lehet, hogy miatta nem tudok normális kapcsolatot kialakítani senkivel?


2012. dec. 10. 13:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszi, ez legalább őszinte volt! :D
2012. dec. 10. 13:51
 12/19 anonim válasza:
Jaj,Drága kislány!! Nincs neked még tapasztalatod az életben. Szedd össze magadat és hallgass a jó tanácsra. Nem kell mindig azt is csinálni,de meghallgatni érdemes.És örülj,hogy van ki érdeklődik. Becsüld meg!!!
2012. dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#10 Igazán okosat mondtál,így biztosan meggondolja a kérdező. Neked miért nincs magánéleted?? :O
2012. dec. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen, kezdek biztos lenni abban, hogy tele vagyok megfelelési kényszerrel, és szappanoperának képzelem az életem! De mit lehetne ellene tenni?
2012. dec. 10. 14:05
 15/19 A kérdező kommentje:
A múltkor is összejöttem egy pasival, akinek a felesége halálos beteg, a szeretője pedig férfiból operáltatta magát nővé, de ezt senki nem tudta a közvetlen környezetében, csak a munkahelyén. A következő pasimról kiderült, hogy az apja valójában egy arab sejk, de persze azonnal szakítottunk, mert én nem szerettem volna Dubai-ba költözni. Az utána következő pedig kómába esett, és jelenleg várom, hogy felébredjen...
2012. dec. 10. 14:07
 16/19 anonim ***** válasza:
Vigyázz mert a sorozatokban mindig van egy álnok kígyó és egy segítő,rendes barátnő.Okosan mérlegelj,és úgy tegyél ahogyan a szíved diktálja.
2012. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon vigyázz,mert lehet,hogy ez mostani Leonsiód egy trópusi gyümölcsökkel foglalkozó,veszélyes betegségeket hordozó gyümölcsfaló!!!!
2012. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Hmmmm. Ez most nehéz ügy, mert őszintén szólva, amióta a pasim kómában van, azóta sokkal jobb vele a szex, így nehezen tudnám elhagyni. Meg aztán utólag jogosan vethetné a szememre, hogy úrinő nem szakít kómában lévő pasival...


Vagy esetleg mégis szakítsak? De hogyan? Írjak neki egy levelet, vagy esetleg írjam ki az FB-üzenőfalára? Nem fog rosszul esni neki?

2012. dec. 10. 14:18
 19/19 anonim ***** válasza:
Szoktasd át a barátnődet az amerikai sorozatokra, ahol egy pár hosszú évekig nem talál egymásra, és minden cselekmény baromi lassú. :D
2012. dec. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!