Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen lenne a szerelem? Gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lenne a szerelem? Gáz ha az első szerelmem egy lány, amikor én is lány vagyok? (A többi lent megtalálható. )

Figyelt kérdés

Tegnap délután az egyik barátnőmnél voltunk és csak úgy szórakozásból elkezdtünk szórakozni. Smároltunk, simogattuk egymást. A vége az lett, hogy mindketten beindultunk. Ekkor ő kiszívta az én nyakam, amit én nagyon élveztem.

Azóta nagyon vonzódom hozzá. Amikor csak meglátom (az osztálytársam is) eszembe jut miket műveltünk és újra és újra meg akarom csókolni.

Egy biszex ismerősöm szerint ne tagadjam, hogy fülig belezúgtam. Nem tagadom. De mégis... ez lenne az a nagybetűs szerelem?

16/L


2012. dec. 10. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.. A szerelem nem az, hogy kívánod a másikat meg meg akarod csókolni.. Majd, ha elég érett leszel hozzá megtudod mi az..
2012. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Love != lust, azaz ne keverd a szerelmet a vággyal.
2012. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szívesen lennék lány:D
2012. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából nem csak vágyom rá. Nem a csókokról van szó meg mi egyebekről. Vigyázni akarok rá, hozzábújni. Ezenfelül pedig megérinteni. Sokszor. Sokszor.

De a vágyam mellett ott van az a fura érzés. Mint amikor zsibbad a lábad. Na én azt a mellkasomban érzem. És remegek ha megérint. Szaporábban lélegzem...

2012. dec. 10. 16:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet magas a vérnyomásod..
2012. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
ne titkold hogy leszbikus vagy talán majd cukkolnak érte de mégsem nyomja a titok a szíved
2014. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!