Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri buszsofőrrel összejönni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri buszsofőrrel összejönni?

Figyelt kérdés
pro+kontrák?
2012. dec. 10. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
meg :D kapsz családtagit XD
2012. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ingyen utazhatsz..

Amúgy fogalmam sincs,szerintem átlag meló,csak mégsem olyan mint egy festő

2012. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mókusgyilkos ***** válasza:

megéri?! wtf?!

drágám bocs de nem tudom mennyit keresnek.

egyéb viszonylatba meg nem tök m1 mi a foglalkozása?

2012. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Marmint anyagilag?!


Vagy arra gondolsz, hogy soron kivul beveszi-e majd az utvonalaba a te utcadat, ha jartok?!


Vagy hogy neked is tolni kell-e majd a buszt, miutan szep sorban lerobbant az osszes?!

2012. dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért pont buszsofőrt? Csak nem az ingyen utazásokra hajtasz???
2012. dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Syrakusa ***** válasza:

Hát ezt a "megéri" témát nem értem.....de akkor......

Vidéken kb 110-140 Eft -ot keresnek,és az összes/legalábbis akikkel jóban vagyok,haverom/megbízhatatlan.Mármint nem mint haver,hanem : ....az egyik héten ez a csaj a kis "kedvenc" és ezt döngetem a másik héten meg a másik ,a bnőm meg otthon vár........szisztéma áll fent. Mert vmiért a 15 - 18 éves korosztály bukik a buszsofőrökre(ribik)/legalábbis erre felé ez a trend/és ezt ki is használják.........de Te tudod.

2012. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha van felesége, akkor vszeg te csak az EGYIK szeretője leszel.

Ha még hajadon, akkor lehet, hogy 'megéri'

2013. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!