Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen fiúk tetszenek a legjobban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt haj,bőr és szemszínre.

2012. dec. 10. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez igen változatos, leginkább az összképre megyek, de ha nagyon választ szeretnél kapni a kérdésedre és miért ne szeretnél:D, akkor barna, vagy fekete haj, ami 5-10 cm között van és mindenhol fel van állítva, bőre szép fehér, lehet enyhén sápadt, miteszerek, pattanásokat is eltűröm, amíg normális szinten vannak, szemszíne pedig kék, vagy barna. Bár ezt nem kérdezted, de lehet egy kis szakálla is, csakis plusz pontot jelent.
2012. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

haj: fekete, vagy sötétbarna, vállig érő

szem: barna előnyben

bőr: fehér

2012. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Haj szinte mindegy csak ne vörös. szemszín megint mindegy de legjobb ha van benne valami zöldes árnyalat.bőr mindegy(ne legyen mondjuk annyira sápkóros, de ne is legyen feka..szoli fujj, rasszista se akarok lenni,de vagyok...:D) Mindegy. Engem a mosoly az ami megfog egy fiúban, ha olyan pimaszul rám mosolyog, és a szemei is nevetnek közben attól elolvadok:DDDD JA és még egy apróság 175cm minimum!
2012. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
valami menő emo szerű haj rockeres kinézet... azt nagyon szeretem...
2012. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
barna haj-barna/kék szem, de valahogy a vörösesszőke hajú kék szeműek is bejönnek.
2012. dec. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!