Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit tennétek, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek, hogyha lenne egy fiú aki elkezdene nektek udvarolni, nagyon érdeklődne irántatok, elhívogatna helyekre, aggódna értetek aztán csak egyszerűen minden megváltozik és már nem keresi hirtelen a társaságod?

Figyelt kérdés
Mit vonnátok le ebből? Tennétek valamit, vagy hagynátok?
2012. dec. 10. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én szeretném tudni az okát, úgyhogy biztos megkérdezném.
2012. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kiváncsi lennék h mitől fordult meg így az tuti.

De gondolnám talált mást.

2012. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én tuti megkérdezném, hogy mi baja van. Biztos, hogy le akarna rázni, de egy férfiba legyen annyi, hogy akkor már megmondja a szemembe, hogy mégis mi volt. Nem magyarázkodás érdekel - mert akkor már elmehet a fenébe. De ennyire tartom magam, hogyha valaki nem akar kinyissa a száját!


(amúgy tuti, hogy lerázni akar)

2012. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

aztán csak egyszerűen minden megváltozik és már nem keresi hirtelen a társaságod?


és te elmentél vele,illetve kimutattad hogy érdekel téged?

vagy csak el hívogatott,te meg folyton lepattintottad őt?

akkor lehet megunta.....ha te is szimpatizáltál vele....akkor nem tudom 101 oka lehet,talált jobbat,visszament a régi barátnőjéhez,rájött hogy mégsem tetszel neki,mégsem vagy az esete,mégsem akar kapcsolatot....stb

2012. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen elmentem vele, flörtöltem is vele és kimutattam mit érzek, persze csak visszafogottan.
2012. dec. 10. 19:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért egy e-mailt megeresztenék felé, hogy ugyan mi baja lett hirtelen... Voltam már párszor amúgy ebben a helyzetben és sokszor semmiféle magyarázatot nem kaptam. Ilyesmik jutottak eszembe, hogy pl. van neki a háttérben egy exe, akivel újra összejöttek, mert nem bírta elfelejteni igazából soha, vagy egyszerűen csak mégse jöttem be neki annyira, hogy komolyra akarja fordítani, csak gyáva volt közölni ezt. Mit vontam/vonnék le? Hogy egy pocsék alak.
2012. dec. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mennyire volt a viszonyotok bensőséges? Nem tudhatod hogy a háttérben nincs-e valami ami teljesen el vonja a figyelmét rólad ( és esetlegesen másokról is ). Én sosem voltam az a mindent kifecsegő típus. Az aktuális dolgaimról tényleg csak keveseknek beszélek. Lehet hogy ezzel ő is így van és ezért is vagy most ejtve.

Az is lehet hogy meg bántottad valamivel, vagy sokáig húztad a húrt. Esetleg nem mutattál elég érthető jeleket, vagy ködösítettél.

Nehéz erre válaszolni. Szerintem keresd meg és hívd el valahová egy közös programra. Puhítsd egy kicsit és kérdezz rá, hogy miért nem keres mostanában (már ha eljön). Veszteni valód nincs.

2012. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

aha,értem

hát ha válaszra sem méltatott....sz.rd le!

2012. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Egyszeruen minden megvaltozott egyik naprol a masikra. Mert osszejott valaki masik lannyal. De az bant hogy megbiztam benne es csak neki szenteltem minden idomet. Ha arra gondolok hogy amig velem volt addig a hatterben vegig epitgette az uj kapcsolatat mert ugye nem egyik naprol a masikra jon ossze valakivel..akkor azon gondolkozom hogy ez mire volt jo.? Csakvelem szurt ki es en honan a fenebol gondolhattam volna hogy kozben massal kavar. ? Es nem is keresett soha tobbet. En megszenvedtem a hianyat tobb mint egy evig de talan sikerul rajta tullepni vegre. Most meg azon agyalok mikozbe ezt irom hogy mar megint..mi a francert foglalkozom vele???egy ilyen sz.r szemet. Sz.r alakkal mit is torodom.
2012. dec. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Toredelmesen bevallom, hogy en mar csinaltam ehhez hasonlot, gyakorlatilag jeleztem is a lanynak, erezhette rajtam, hogy nem kozombos szamomra, megsem tettem komolyabb lepeseket, mert tele voltam gatlasokkal, amiket nem birtam legyurni magamban, ugy ereztem, nem tudnek megfelelni neki es inkabb megfutamodtam. Persze errol nem beszeltem neki.


Most mar belatom, hogy nemcsak ferfiatlanul viselkedtem, de melle meg bunkon is (persze a legkevesbe sem volt celom, hogy szandekosan fajdalmat okozzak, csak tulsagosan el voltam foglalva a sajat felelmeimmel es gyengesegemmel), mert magyarazatot nem adtam.


En azt tudom tanacsolni, hogy ha ugy erzed, tenyleg nagyon fontos neked ez a fiu, akkor valamilyen formaban keresd meg es ne felj megkerdezni, hogy valami baj van-e, vagy mi a helyzet vele, mert sosem tudhatod, hogy mi all a hatterben.

Ha kevesbe erzed fontosnak, akkor lepj tovabb es felejtsd el, ha meg annyira sem meltat, hogy valamit magyarazatfelevel eloalljon.

2012. dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!