Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel vágjak neki vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vágjak neki vissza?

Figyelt kérdés
Másfél éve lakunk együtt a párommal, de mostanában nagyon önző lett. Szinte csak saját magával törődik. A tegnapi tette nagyon feldühített. Megígérte, hogy hazajön 18.00körül, de éjfélkor jött haza. Állítólag az osztálytársánál volt, kár, hogy nem hiszek neki. Mikor felhívtam kinyomta a telefonját és kikapcsolta. Arra sem vette a fáradtságot, hogy szóljon, h nem jön haza. Tudna valaki adni ötleteket, hogyan vágjak neki vissza, hogy vegye észre magát, hogy ez már sok, amit csinál?

2012. dec. 11. 07:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

3 lehetőség van az én szempontomból nézve

1. lehet drogozik (de ezt csak akkor biztos ha több alkalommal előfordul ez tudom mert..)

2.esetleg másik csaj van a képben

3.egyszerűen a haverok jobban érdeklik

visszavágni ezen gondolkodtam úgy h ne legyen belőlle probléma egyszerűen menj el a barátnőidhez csináljatok valami..

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RPmUj..


http://www.youtube.com/watch?v=eaTawbEn_d4


F

2012. dec. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha fiu vagy bocs xd akkor az ellentétjére gondolj
2012. dec. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Lány vagyok:) Az a baj, hogy mivel nemrég költöztem Pest megyébe, nemigen vannak itt ismerőseim :/
2012. dec. 11. 07:56
 4/17 anonim ***** válasza:

XD "akkor az ellentétjére gondolj"

Valószínűleg több barátja is ott volt, nem csak az egyik osztálytársa, ennyi.

Sehogy.

2012. dec. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
te hülye vagy az ''ellentétjére gondolj'' látom nem esett le h úgy írtam a választ mint 1 lányak és ha fui lett volna akkor fogalmazza át úristen '-_- xxxxD
2012. dec. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az ellentétje nagyon nem ezt jelenti, de mindegy.

Te nem tudod, miről beszélsz, de legalábbis nem tudod normálisan kifejezni magad, ami az előbbiekből még jobban látszik.

A lényeg, hogy a barátaival volt valószínűleg.

2012. dec. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Visszavágni" hülyeség, abból semmi értelmes sem lesz.

Valószinüleg haverokkal volt és eléggé idegesitö egy barátnö, aki állanóan kontrollálni akarja, meg lejáratja öt a többiek elött - ezért kikapcsolja a telefont.


Ha neked nem tetszik, hogy elvan a haverokkal, vagy késön jön haza, akkor HIGGADTAN, hiszti NÉLKÜL mondd el neki, hogy ez téged zavar és miért.

Ha megérti, akkor köttök valami kompromisszumot, ha nem, akkor vagy megszokod a helyzetet, vagy otthagyod.

2012. dec. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, h nincsenek nagyon barátai. Egy haverja van, de nem hiszem, hogy ott lett volna 23.00ig. A srác szülei nem szeretik a késői zavarást... Ezért gondolok rosszabbra.:/
2012. dec. 11. 08:25
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem szokásom a hiszti, nem szoktam ellenőrizni, de annyit elvárhatok, hogy szóljon, ha nem jön haza.
2012. dec. 11. 08:26
 10/17 menta34 ***** válasza:

Nem gondolkozol férfi fejjel:)


Ha hazamegy 18:00 -ra lett volna szex veled? Ha igen, nincs miért aggódnod, ha nem akkor pedig gondolkozz el...

2012. dec. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!