Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vágjak vissza?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagyon szeret velem szórakozni, mindig kitalál valamit én meg el is hiszem mert jól megrendezi az egészet és beleéli magát. Ő és a többiek akik éppen tudnak róla jól kiröhögnek :D a múltkor tök komolyan azt mondta nekem hogy terhes én meg enyhe szívrohamot kaptam és azóta is röhögnek rajta. Mostmár vissza akarok vágni de nem tudok semmit kitalálni. Együtt lakunk, jöhet bármi. Van ötletetek?

24F


2012. máj. 12. 16:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Mondd, h leszaladsz a boltba édességért, kérdezd meg neki mit hozz, készülj el kényelmesen, ne legyen feltűnő stb.Úgy csinálj, mintha most jutott volna spontán eszedbe.

Aztán menj le, vigyélj egy kis tükröt, és sminkelj monoklit.(Bár elméletileg az ilyen gyorsan nem látszana-de a döbbenettől nem fog ezen gondolkozni)vedd el az ő szemhéjfestékét.

Majd menj haza és mondd, h beléd kötött két c.gó, és olyat kaptál. hogy épp hogy túlélted, kérd meg h kísérjen el az ügyeletre, induljatok el, és csak közben a z utcán mondd meg neki.Én megijjednék.

2012. máj. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%

Milyen furi barátnőd van! És te is milyen furi vagy, hogy nem tenyerelted még képen! (ne is tedd, nem vagyok híve a családi erőszaknak, de én nehezen tudnám magam egy ilyen dolog után türtőztetni...szórakozzon az anyjával)


A HIV nem rossz ötlet. De ha ő is ilyen durván nyomja, én megkérném az egyik barátomat, hogy küldjön a telefonomra pár szerelme sms-t. Persze a nevét átírnám valami jó kis rejtelmes névre. Aztán léptem-nyomon otthagynám a telefonom a barátnőm előtt, hátha belenéz. Sőt, már valahogy sugallnám neki, hogy nézzen bele! Aztán persze lenne nagy csalódás...


Persze a barátodat értesítsd a dolgokról, és szóéj neki, hogy rögtön törölje ki az üziket a saját telefonjából, még mielőtt azt hinnék, hogy homik vagytok. :)

2012. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sincs ötletem, de tényleg, hogyhogy bírod még? :D
2012. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%
Hát ha te jól érzed magad ebben a kapcsolatban,akkor vágj vissza.Pl én bekamuznám,hogy lefeküdtem valakivel a kapcsolatotok valamelyik szakaszában és terhes a csaj :D
2012. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%

1) Amikor a WC-n ül és székrekedése van, dobálj be neki kis petárdákat, amitöl nem sérül meg csak összeszarja magát (ami nem baj mert wc-n ül :D)


2) Mondd neki azt, hogy "Drágám, ezt neked vettem, mindig te jutsz eszembe róla" , és vmi olyan virágot kéne szerezned, ami durran v ég

3) Éjszaka menj ki a szobából és művéres arccal és kézzel gyere vissza, az mindig bejön

4) Mikor alszik, durrants papirzacsit a füle mellett (örök klasszikus)


Remélem beválik

2012. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én ha legközelebb megint a terhességgel jönne,akkor ledöbbenve megkérdezném tőle,hogy akkor üljünk le,és beszéljük meg,hogy kivel csalt meg.Ugyanis én steril vagyok,csak nem volt eddig meg a megfelelő idő,hogy elmond.


Vagy lehet kapni mű sebeket.Vennék egyet amit a nyakamra ragasztanék,és kapkodnék a levegő után nyakamat szorítva ahol az ujjaim között a művér ömlene ki,hogy elvágták a lépcsőházban a torkodat..Ez igencsak sokkoló lehet.

2012. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
Hazudd azt hogy van valami nemi betegséged, és biztos ő is elkapta :D
2012. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
A youtube-n nézz Kész átverés show-kat, és meríts belőle ihletet.
2012. máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Hívd fel telefonon, hogy baleseted volt a kórházba tartasz, mindezt fuldokló hangon, majd mond utolsó mondatnak hogy csak hallani szeretted volna még a hangját utoljára és hirtelen nyomd ki, majd ne vedd fel...lehet elmegy a kedve az ilyen viccektől.
2012. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Megszoktam már és ilyenekért nem szoktam vele veszekedni mert szeretem. Még semmi olyat nem talált ki amiből baj lett volna. Csak egy kicsit én is akarok vele szórakozni.
2012. máj. 12. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!