Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel vágjak neki vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vágjak neki vissza?

Figyelt kérdés
Másfél éve lakunk együtt a párommal, de mostanában nagyon önző lett. Szinte csak saját magával törődik. A tegnapi tette nagyon feldühített. Megígérte, hogy hazajön 18.00körül, de éjfélkor jött haza. Állítólag az osztálytársánál volt, kár, hogy nem hiszek neki. Mikor felhívtam kinyomta a telefonját és kikapcsolta. Arra sem vette a fáradtságot, hogy szóljon, h nem jön haza. Tudna valaki adni ötleteket, hogyan vágjak neki vissza, hogy vegye észre magát, hogy ez már sok, amit csinál?

2012. dec. 11. 07:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Lett volna. De közben kiderült, hogy csajjal volt. Jók a megérzéseim.
2012. dec. 11. 08:49
 12/17 anonim ***** válasza:
Én azon csodálkozok, hogy te egyáltalán még együtt vagy a krapekkal.Ezek után még te akarsz revansot venni.Hol marad a tartásod?
2012. dec. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Már nem akarok revansot venni, mert közben kiderült, hogy megcsalt. Mikor kiírtam a kérdést, még nem tudtam.
2012. dec. 11. 08:54
 14/17 anonim ***** válasza:
Egy órán belül kiderült? Elmondta csak úgy? És legalább otthagyod?
2012. dec. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Vállalt valami plusz melót, hogy megvegye neked a meglepetés ajándékot karácsonyra!

Szép kis dzsingübelsz lesz, ha vissza vágsz, gratulálok!

Nők...

2012. dec. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Fogj egy nagy dobozt vagy többet és rakd bele az összes cuccát(ne lássa),miután megbeszélted vele,hányra jön haza.Ahogy letelt az idpont,hívd fel. Majd valszeg kinyomja. Aztán rakd ki az ajtó elé. Zárat is cserélj gyorsan. Tegyél oda egy cetlit,hogy hívtalak,csak nem vetted fel... Na ebből észreveszi,hogy Veled nem szórakozik többet...Ja, és gyorsan kapcsold ki a telefonod. Írd meg priviben,hogy mi történt. Bérlitek a lakást vagy kié? Mert ez az eset csak megfelelő tulajonviszonyok mellett működik.. Ha ez nem megy írok jobbat..
2012. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A csaj írta meg, h vele volt a pasim. Béreljük a lakást. Hazamegyek a szüleimhez, mire hazajön ide, nem leszek sehol.
2012. dec. 11. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!