Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a sminkelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a sminkelt arcú, vasalt hajú, szövetkabátos csajok k*urvára elvannak szállva maguktól?

Figyelt kérdés

Az ilyen csajok ugy mennek az utcán, mintha valami istennők lennének, akik " nem néznek rá akárkire"

Köszönni nem tudnak, elvárják hogy csodálják őket. Miért van ez?


2012. dec. 11. 13:25
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
58%
Ez a kinek jó az alakja hülyeség, most hogy neked nem tetszik, másnak tetszhet...
2012. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

pontosan!

én csak tényként mondom hogy az ilyen csajok többsége egoista.

2012. dec. 11. 13:38
 13/36 anonim ***** válasza:
48%
De most komolyan ez hogy függ össze? :D:D Most én is egoista lennék, mert van egy szövetkabátom egy hajvasalóm meg egy szemceruzám és használom? :D:D:
2012. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
13as, nem, nem rólad van szó, hanem azokról akiken látszik a nagyképű beképzeltség:)
2012. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
jó akkor javitok! vannak kivételek( csak h megnyugodj)
2012. dec. 11. 13:42
 16/36 anonim ***** válasza:
39%
Elhiszem, de akkor miért nem azt kérdi, hogy miért egoisták bizonyos csajok? :D:D
2012. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Teljesen nyugodt vagyok :D
2012. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
42%
Hé! Ne általánosíts! Én is használok szemceruzát meg szempillaspirált, a hajam egyenes, és szövetkabátot hordok. Nem vagyok elszállva magamtól.
2012. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
mindegy, ez egy örök rejtély marad :D kár vitázni tovább
2012. dec. 11. 13:45
 20/36 anonim ***** válasza:
62%

Már nem azért, de miért köszönnének egy ismeretlennek??


Nekem is szövetkabátom van, sminkelem magam, néha vasalom a hajam, jó alakom van, és igen, kihúzom magam, határozott léptekkel járok, de nem hiszem, hogy ettől istennő lennék.

Lehet, engem is egoistának gondolnál, mert nem szoktam nagyon az embereket nézni. Nem azért, mert lenézem őket, hanem mert más jár a fejemben.

Minden nőnek jól esik, ha csodálják őket, de nem várom el.

2012. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!