Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jönnek be a sminkelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek be a sminkelt lányok jobban a fiúknak?

Figyelt kérdés
Nem minden fiúnak de a többségnek miért? Általában azt állítják, hogy jobban szeretik a természetes lányokat pl. itt is volt olyan kérdés amire ilyen válaszok jöttek. De a meglátásom a valóságban egész mást mutat hogyha pl. veszünk 2 szép lányt és az egyik halványan alig észrevehetően van sminkelve és a másik jobban (nem 1 kiló festék van rajta csak észrevehető és nem olyan természetes arca) akkor a másodikra úgymond jobban "buknak" a pasik. Tudják hogy pedig a csajt ha meglátják smink nélkül akkor majd úgyis egész más lesz de mégis hagyják magukat ilyen könnyen bepalizni miért?
2010. nov. 1. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de magamnak is jobban bejövök sminkelten :)
2010. nov. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A sminkelési módok többségének épp ez a lényege, hogy cukibbá, szebbé varázsolja a csajokat. Azt nem róhatod fel nekünk, hogy tetszik valaki, aki direkt erre keni ki magát. Hosszútávon viszont tényleg kellemetlen, mert akkor már egy idő után csúnyának fog tűnni smink nélkül, ráadásul a bőrét is hazavágja.


Én azt mondom, hogy sminkeljenek a lányok, de csak mértékkel. 22/f

2010. nov. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De én úgy szoktam sminkelni, hogy az természetes legyen. Nem minden smink néz ki úgy, mint egy maszk...
2010. nov. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jönnek me a sminkelt lányok. Nem tudom mi van alatta.
2010. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló, aki nem szereti a sminkelt lányokat... Megsúgom, hogy akiken te nem veszed észre a sminket, azok is ki vannak kenve :)

Az, hogy valakin van egy kis alapozó, ki van húzva a szeme + spirál, az nem torzítja el az arcát

Sőt kiemeli a szépségét!

2010. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Abba a hibába estek, hogy a mai "trendet" veszitek figyelembe. A tinik nagyon túlzásba viszik a sminkelést, ez köztudott. De a natúr smink is létező fogalom.
2010. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de itt most nem feltétlen arról van szó hogy sminkelt vs. nem sminkelt. vegyük hogy az első lányon "natúr smink" van a másodikon meg észrevehetőbb. de akkor is a másodikat vennék jobban észre a pasik. pl én soha nem értettem azt se hogy tetszik valakinek olyan szemöldök aminek olyan nagyon "mű" formája van nem is hasonlít a természetes formájára..
2010. nov. 1. 15:53
 8/10 anonim ***** válasza:
smink és smink közt is hatalmas különbségek tudnak lenni. az agyon kent több kilo vakolat az nagyon nem bejövős nekem. pattanásokat korrektorozza az nem egy hátrány, egy kicsi szájfény meg aranyos is lehet, látszik hogy értem teszi barátnőm :) pedig am nem kértem, de jólesik :)
2010. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
pont az van amit írtam most is olyan válaszokat adtok :) kivéve mondjuk hogy 2. válaszoló felvállalta hogy tényleg így van. én nem is felróni akartam nektek csak érdekelt. így nem feltétlen azt a lányt ítélik meg szebbnek a fiúk amelyik valójában szebb és ha akkor jön rá amikor egyszer meglátja reggel a lányt smink nélkül kócosan és rájön hogy csak egy egész átlagos lány...tiszta illúziórombolás. kicsit ciki lehet...
2010. nov. 1. 16:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem pont azok a lányok tetszenek, akik nincsenek kisminkelve. Fiú vagyok.
2010. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!