Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a sminkelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a sminkelt arcú, vasalt hajú, szövetkabátos csajok k*urvára elvannak szállva maguktól?

Figyelt kérdés

Az ilyen csajok ugy mennek az utcán, mintha valami istennők lennének, akik " nem néznek rá akárkire"

Köszönni nem tudnak, elvárják hogy csodálják őket. Miért van ez?


2012. dec. 11. 13:25
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

értem....

de tény hogy rengeteg ilyen csaj nagyképű

2012. dec. 11. 13:53
 22/36 anonim ***** válasza:
65%
És ezt miből szűröd le? Mert nem mosolyognak rá minden idegenre?
2012. dec. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

ahogy mennek, ahogy beszélnek, meg szinte sugárzik tekintetükön

ezt még a leghülyébb is észreveszi

2012. dec. 11. 13:59
 24/36 anonim ***** válasza:
28%
Szándékosan értetlenkedtek itt?:D Hát ha valaki ránéz egy emberre, legyen az nő vagy férfi látja rajta, hogy egy beképzelt f@sz vagy sem. Képek kellenek vagy mi?
2012. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

ezt magyarázom én is :D

de nyilván ezek a csajok is ilyenek csak teszik itt az álszentet " én nem vagyok olyan"

2012. dec. 11. 14:02
 26/36 anonim ***** válasza:
22%
Amúgy ezek a csajok az ágyban tényleg jók, viszont amúgy meg sajna unalmasak:S kapcsolatra nem olyan jók
2012. dec. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 Delly ***** válasza:
37%
én is vasalom a hajam,mindennap sminkelem magam,sőt még szövetkabátot is hordok.. :D:D de én sem érzem úgy,hogy elvagyok magamtól szállva.. :D
2012. dec. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
szerintem nem olyanok, ehhez beszélgetés kellene, de ránézésre nekem olyanok mint a többi :)
2012. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
De komolyan vannak olyan emberek akik ránézésre nem érzik,hogy a másik milyen. Hát ezt szó szerint érezni:D Van aki besz@ri, van aki belevaló, van a kérdező által említett beképzelt, van aki szerény, ezt mind kiérezni szavak nélkül szerint, legalábbis eddig még nem tévedtem ezügyben.
2012. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Gondolom, én is beképzeltnek számítok, mert szövetkabátom van, a hajamat szoktam vasalni, sőt, még sminkelem is magam. Köszönni nem fogok egy idegennek csak úgy, az utcán(ha bemutat neki ismerős,az más), ismerősnek eddig is köszöntem, ezután is fogok, max. akkor nem, ha nem veszem észre. Nem várom el senkitől, hogy csodáljon, ha megdicsérnek, mosolyogva megköszönöm, feltéve, ha kulturáltan mondják el. Nem néznek rá akárkire... Szerintem hadd legyen már egy alapvető elvárásom, hogy egy pasi tudjon helyesen írni, ne mászkáljon zsíros hajjal, koszos ruhában, és ha megszólal, legyen értelmes megnyilvánulása. Ha ettől el vagyok szállva magamtól és beképzelt vagyok, akkor vállalom. :)
2012. dec. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!