Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Volt egy pasi, akivel kavartam. De aztán rájöttünk, hogy nem igazán jó a dolog és abbahagytunk mindent. Nagyon jó barátok maradtunk attól még, szóval egyszersem merült fel, hogy bárki bánná az előzményeket. De most nagyon tetstik neki valaki, és aggódok, hogy ez a barátságunk rovására megy. Szerelmes nem vagyok a pasiba, de nagyon jó barátom, és én is neki(tudom róla), de nagyon rossz lenne, ha emiatt menne tönkre a kapcsolatunk. Tudom, hogy sokáig nem bírná ki azzal aki tetszik neki, mert velem is így kezdte, ahogy vele. Valami tanács, vagy tipp, hogy mit tegyek? Nem akarom gátolni a boldogságában, de nem akarom elveszíteni sem, mint barátot.

2012. nov. 26. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tudod ebből semmi jó nem fog kisülni. Ha össze jön a lánnyal akkor féltékenykedés lesz belőle, Mert h te a fiú barátja vagy. És nem fogja el viselni a lény h te a közelében vagy még akkor is ha csak barátok vagytok. Ezzel sajnos nem sok mindent tudsz tenni. Talán annyit meg tudsz tenni h a lány elé állsz és elmondod neki h mi van kettőtök közt hátha megérti. De kitudja vannak még csodák. De ha nagyon is sokat jelent a barátodnak a kapcsolatotok h nagyon jó barátok vagytok akkor vagy el fogadja a csajszi vagy ott hagyja. Nem irigyelek sajnálom h ilyen helyzetben vagy :( csak annyit tudok mondani h sok szerencsét.
2012. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ második :) nem annyira para, hogy féltékenykedés lesz. Nem találkozunk annyira sűrűn. De gyakran beszélünk fb-n, msn-en. szal azért megmaradt a jó kapcsolat. Elmondhatok neki bármit, és tényleg közvetlenek vagyunk egymással. Szeretném, ha boldog lenne és összejönne a csajjal. De azt se akarom, hogy összetörjön a szíve már hét után, vagy hogy nekünk megromoljon a kapcsolatunk. A csajjal semmiképpen nem akarok beszélni.
2012. nov. 26. 19:10
 4/4 Hanariko ***** válasza:
ha ti csak barátok vagytok (illetve azok maradtatok) akkor miért vesztenéd el Te őt azért mert megtetszett neki valaki? Még akkor is, ha tegyük fel, úgy jár vele, mint veled? Vagy attól félsz hogy lecserélné a te barátságod a másikéra? Akkor meg annyit is ért...
2012. nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!