Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igénytelen vagyok ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelen vagyok ha nincs pénzem fogpótlásra?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és még régen betömték a jobb első metszőfogamat, utána kiesett a tömés és gyökérkezelni kellett, utána meg evés közben letört az ínynél. Elmentem vele orvoshoz hogy mit lehet kezdeni vele, helyrehozta nagyjából ami még megmaradt belőle, és arra lehetett volna pótlást készíteni. Ez 1,5 éve volt, azóta sincs rá pénzem, de már romlik elfelé ami megmaradt és a hiány sem esztétikus ha nevetek. Mi a véleményetek, mit tudnátok tanácsolni?
2012. dec. 11. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Legalább nem kell fogni a cigit! Ebben a hidegben jól is jön!
2012. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Spórolj! Nagyon fontos az egészséged, és a kapcsolataid szempontjából az egészséges hiánytalan fog.
2012. dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem dohányzom!

Próbáltam spórolni de mindig kellett valamire a pénz. :/

2012. dec. 11. 15:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy fog pótlásáról van szó és másfél évről - határeset, de hajlik az igen felé. Mennyit tettél eddig félre rá?
2012. dec. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már a kétszeresét biztos félretettem, csak mindig el volt költve. Most is mikulás környékén már több mint 20 ezer volt félre rakva és nagyjából el is lett költve. Kb. 40 ezer lenne pótolni.
2012. dec. 11. 16:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is húzom halasztom a dolgot, de a mai világban ez nagy hátránynak számít. Fordíts rá nagyobb energiát hogy rendbe hozasd, mert idővel rosszabb lesz.
2012. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha egy hátsó fogról lenne szó, azt mondanám, hogy nem vészes, azt én is halogatni szoktam... ;)

De elöl lévőnél már nagyon szembetűnő a foghiány, pláne ha láthatóan romlik is...

Spórolj és csináltasd meg, más megoldás nincs!

2012. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem romlik láthatóan, de hiányzik az tény! Mindenesetre köszi a válaszokat, megpróbálok majd határozottabban gyűjteni.
2012. dec. 11. 17:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyan, kit érdekel ez?! Nekem 5 fogam is hiányzik és nekem sincs pénzem rá, majd, ha lesz megoldom, bár én fiú vagyok.
2012. dec. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mivel korábban nekem is sok ilyen jellegű problémám volt, nem ítélem el az ilyen lányt, teljesen el tudom így fogadni.

40 ezer azért nem olyan nagy összeg, próbáld összeszedni, kérj kölcsön, szüleid, stb. is biztos segítenek! talán támogatást is tudsz szerezni valahonnan, mégiscsak elől hiányzik a fog, ami nem jó neked, erre talán kaphatsz támogatást.

2012. dec. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!