Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nőknek nem lehet hazudni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek nem lehet hazudni, akkor hogy lehet, hogy sok nőt mégis képes könnyedén átverni a párja?

Figyelt kérdés

Olvastam több könyvben, netes forrásból is azt az állítást, hogy a nők sokkal jobbak a non-verbális jelek értelmezésében, ezért egy férfi nem igazán képes hazudni egy nőnek, élőben semmiképp.

Viszont sok olyan esetről is hallottam, amikor a lány párja a bolondját járatta vele és ő vagy nagyon későn vagy egyáltalán nem vette ezt észre. Ez hogy lehet? Mégsem olyan tökéletes az az érzék vagy az érzelmi faktor hatástalanítja vagy más?


2012. dec. 11. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez akkora kamu,mint a jósok-látók-médiumok.Apám 20 évig minden témakörben képes volt hazudni anyámnak,de ismerek olyat is,ahol a nő ilyen. Szerintem alkat kérdése,valaki akarja és tudja is,és van ,aki nem,és ezeknek a keverékei.
2012. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az egy baromság, amit a fb-on terjesztenek, meg, hogy úgyis kiderül, hiába sunnyogsz, meg ilyenek. Minden nőt át lehet verni, ha elég fiatalok és szerelmesek... elmegy a józan eszük. Érett nőket is évekig csalnak, szedik el a pénzüket, de se látnak se hallanak. ez hülyeség...
2012. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért működik sokszor nagyon jól, mert a nő is hazudik magának ("á, nem csal meg, csak sokáig dolgozik", stb.).
2012. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!