Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak Magyarországon működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Magyarországon működik "ennyire brutálisan" az evolúció?

Figyelt kérdés

Erős iróniának szántam a kérdésemet,ki is fejtem alaposan.

Nagyon gyakran tapasztalják itthon a nem első vonalba tartozó srácok, illetve férfiak, hogy rendkívüli nehézségekkel jár nekik a barátnőre találás, valamint azt is, hogy a visszautasítások is kegyetlenül durvák sok esetben. A Gyakori Kérdések-en, azaz ezen a weboldalon meg is kapjuk a magyarázatot, a domináns alfa-hím a nyerő, a világ legtermészetesebb dolga, hogy a nem ilyen férfiak a halál nemi szervére lesznek útba igazítva.

Az ember ezt kénytelen-kelletlen el is hinné, azonban ekkor más történeteket hall. Cserediák-program, munka vagy egyéb más tevékenység okán az egyik ismerőse külföldi lányokkal találkozik és ekkor meglepő dolgokat tud meg. A havernak óriási sikere van, azonnal érdeklődést kelt, simán talál magának barátnőt és ehhez nem kell semmi rendkívülit tennie, elég egyszerűen önmagát adnia. nyugodtan próbát tehet a legszebb lányoknál is, ott sincs semmilyen kockázat és mindenkinél van esélye.

Ezeket átgondolva az avolúciós törvények csupán a kies hazánkon belül érvényesek vagy itt valami másról van szó?



2012. dec. 11. 21:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
8%
Magyarországon kifordítva működnek a dolgok ha idáig ez nem tűnt volna fel!
2012. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Régen feltűnt első, de azért beszéljük csak át a témát!
2012. dec. 11. 21:05
 3/26 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat alapján mondom, hogy a szlovák lányok vannak ugyanolyan szépek és milliószor nyitottabbak, barátságosabbak, ezerszer könnyebb kialakítani velük akármilyen kapcsolatot...fúú ha visszagondolok:DDD
2012. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

:)

Még találkozhatsz velük, második válaszoló!

2012. dec. 11. 21:09
 5/26 anonim ***** válasza:
74%

Én nem tudom, de nem is rég olvastam valami hasonlót, hogy valaki külföldön volt és egyből rájött, ha magyar lánnyal találkozott, mert "felsőbbrendű" volt az arckifejezése... most már én is kezdem elhinni, hogy ebben van valami :D

Amúgy meg elég sok lány is van úgy, hogy nem talál magának párt... és köztük nem 1, nem 2 nem is csúnya, vagy buta... ez van van akinek könnyen megy a pár találás, van akinek nem, és ez általában annyira nagyon nem múlik a külsőn ( legalábbis, ha el lehet rólad hinni, hogy ember vagy :D), nagyon sok múlik a kisugárzáson... és ez nem csak duma, ez tapasztalat :) Láttam én már ótvar ronda gyerek után is fullos csajt futni... fordítva már kevésbé :D

Szóval kár túl misztifikálni a dolgokat, mindig is voltak és mindig is lesznek maguknak való emberek.

2012. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Igen, igen, tervezem is:D második voltam
2012. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

"Régen feltűnt első, de azért beszéljük csak át a témát!"


Jó! Abban meg tudom erősíteni a teóriád, hogy a "magyar nők" egy bizonyos része ostoba, együgyű, számító, satöbbi....


Külföldiekkel nincs tapasztalat, de nem kizárt, hogy az is így van. Ott biztos nem magyarázták be maguknak, hogy ott a "legszebbek a nők", aztán nincs akkora arcuk! :)

2012. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Csak remélni tudom, h a külföldi lányok tényleg nem annyira felszínesek, mint a magyarok.
2012. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg elég sok lány is van úgy, hogy nem talál magának párt... és köztük nem 1, nem 2 nem is csúnya, vagy buta... "


Azért remélem azt tudod, hogy itthon a normálisabbja az legtöbbször foglalt!

2012. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak egzotikusak.
2012. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!