Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján nyert ügyem van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján nyert ügyem van? Tipp, vajon elhív egy randira?

Figyelt kérdés

ma találkoztam egy sráccal, vagyis 3an voltunk ő én meg a rokonom, aki a haverja.

az elején kicsit lassan indult be a jókedv, amugy csocsóztunk, én a rokonommal voltam párban, a srác egyedül, és a végén benyögte a srác hogy nyomjunk egy párcserés játszmát, mondja a roknom hogy csak 3an vagyunk, erre a srác nembaj akkoris párcseréset játszunk ! (vigyorog). de 1óra után bejelentette a rokonom hogy lelép, DE mi maradjunk nyugodtan, a srác mosolygott, és mivel én nem akartam menni és a srác sem (ahogy láttam) így kettesben maradtam a fiúval :) dumáltunk meg minden, édes volt :)

aztán miközben beszélt láttam hogy olykor tördelte a kezét meg mikor a szemembe nézett bár láttam hogy belefúrja a tekintetét az enyémbe, de zavartan elpillantott :)

Mivel egész esétre maradtunk mondtam hogy szerintem menjünk mert nekem még 1,5óra az út haza. Erre mondta hogy hazakísér, áá mondom hagyd csak nem kell köszönöm (kérettem magam, plusz ő is messze lakik) erre erősködött :) na elkísért egész az utolsó átszállásomig :) közben kötöszködött, piszkált, vigyorgott, poénból meg meg lökött és egyre több lett a végére a fizikai kontaktus pl. egymás hátára tettük a kezünket, nevetés közbe megérintette a karomat én is az övét stb :) elváláskor csak megfogta a vállam és mondta hogy szia :) megköszöntem hogy elkísért :)


KÉRDÉS: 1. vajon a roknom direkt lépett le, hogy kettesben legyünk???

2.ez már randinak számított?

3. vajon bejöttem a srácnak, és elhív majd randira? :)


2012. dec. 11. 21:09
 1/6 A kérdező kommentje:

ja plusz mikor kettesben hagyott a rokon, a srác egyfolytában sztorizgatott, jókat nevettünk, mindig a reakcíómat figyelte, de többször is megkérdezte hogy kérek-e még inni, stb. szóval figyelmes volt. kérdezett rólam is, kérte hogy meséljek magamról meg ilyesmik :)

Jah most találkoztunk először :D eddig csak neten hülyültünk

2012. dec. 11. 21:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy elég nagy az esély arra, hogy jelentkezni fog. :)
2012. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:D Sok szerencsét!
2012. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

fúú én most annyira a fellegekben járok, hogy muszáj megkérdeznem a kivülállók véleményét :D totál elvesztettem az ítélőképességemet :)


Nem vagyok már tini, de nem értem amit érzek, most először láttam és, mégsem zavart ha a villamoson túl közel kellett jönnie hozzám hogy elférjenek mások, nem éreztem nyomasztónak, biztonságot mégis gyengédséget éreztem, olyan jó volt vele:) Nem tökéletes pasi, de egyszerűen semmi sem zavar benne :D Egy szóval tökéletes :)

2012. dec. 11. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó ilyet olvasni!:) hány évesek vagytok?
2012. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én 19 ő21
2012. dec. 11. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!