Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nagyon visszataszító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon visszataszító, ha egy 17 éves fiúnak még nem volt barátnője, és nem is csókolózott?

Figyelt kérdés

Az illető(én) 186 cm magas,izmos testalkatú,átlagos arcú,kicsit csendesebb,valamennyire művelt.Nem vagyok annyira társasági ember,de persze vannak barátaim,fiúk,lányok egyaránt.Még 1 barátnőm se volt,nem is csókolóztam/szexeltem.Volt pár randi,de egyik sem jött össze.Régne duci voltam,kb.2 éve kezdtem úgy-ahogy kinézni.Azóta teljesen megváltoztam,de a csajozás eddig kimaradt,kevés az önbizalmam ilyen téren.Mit gondolnátok erről? Nagyon lúzernek tartanátok?

17/F


2012. dec. 11. 22:29
 1/9 anonim válasza:

Az én barátom 18 éves volt és neki se volt semmi még csók se .. :)

És én nagyon örültem,hogy én voltam neki az első MINDENBEN :)

19/L

2012. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bino ***** válasza:

Már nem azért ,de ebben mi a visszataszító?

Nem tartanálak lúzernek.

2012. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány. Semmi baj. Ne változtass! Madarat tolláról, embert barátjáról. Szerinted egy önbizalom hiányos gyáva ember, milyen embereket vonz? Fiatalon könnyebb még változtatni magadon, de maradhatsz továbbra is egy szürke ember.
2012. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Több ilyen csaj kéne, mint az 1th, akkor még a magunkfajáknak se lenne vége ezen a téren (is)
2012. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak a lányokkal szemben van félelmem.Küzdősporton,ahova járok,bármikor ki merek állni,az idősebb,erősebbek ellen.Sajnos a lányokkal eddig csak kudarcaim voltak.

Meg most minden lány tapasztalt pasit akar,de ez érthető is..

2012. dec. 11. 22:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi , találsz magadnak valakit az tuti ! Nem visszataszító az ha valakinek még 17 évesen nem volt párkapcsolata . Próbálj magabiztosabb lenni , mert az sokat segít : )
2012. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 El Greco ***** válasza:
Ahan,Xenónak van igaza...
2012. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A párom 19 volt mikor összejöttünk. Egy barátnője volt előttem még 14 évesen, vele csókolózott akkor, de utána semmi. Nekem ő volt az első csókom 17 évesen, így én nem tudtam volna ezt megállapítani. Én nagyon örülök a mai napig annak, hogy szexben nem volt neki sem más rajtam kívül, ezt is együtt élhettük át. Szerintem ez jó dolog, ne szégyeld magad miatta. Megtalálod a hozzád illőt, és ő is örülni fog neked. Mi már 9 éve vagyunk együtt azóta is. 26/L
2012. dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
azóta már volt barátnőd?? :)
2014. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!