Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon szánalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon szánalmas? Mit szólnátok a fiú helyében?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú az iskolából, de ez amolyan plátói dolog, jóban vagyunk, de nem vallottam be. A barátnőm azonban elkotyogta neki, hogy teljesen odáig vagyok érte. Holnap találkozok vele először az elpletykálás óta mivel egy suliba járunk, de nagyon cikinek érzem az egészet. Talán jobb lenne elkerülni?
2012. dec. 12. 01:31
 1/3 anonim ***** válasza:

De édes :)

Igen, és hogyan kerülöd el egész tanévben? Jobb ezt egyből megbeszélni, tisztázni. Nem hiszem, hogy a fiú leharapná a fejét egy lánynak csak mert ő tetszik neki.

Ha rákérdez akkor mondd el nyugodtam mit érzel, ha nem akkor meg hagyd az egészet, ha ez a plátói önmarcangolás jó neked.

2012. dec. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kerüld!
2012. dec. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit. Várd a reakcióit. Ha közeledik közeledj, ha leszar szard le. Ennyire egyszerű...
2012. dec. 12. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!