Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedjek? Vagy majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? Vagy majd jön magától?

Figyelt kérdés

3 hónapja ért véget a 2 éves kapcsolatom.Jó lenne már ismerkedni valakivel,csúnyán átvertek de én szeretnék másnak is esélyt adni.


Pl tegnap hozott nekem egy csomagot a futár fiú, mikor egymásra néztünk elmosolyodtunk,nekem nagyon szimpatikus volt.

Átadta a csomagot,majd 5 perc múlva csörgött a telefonom,és ő volt az,el akart hívni a karácsonyi vásárba,mert amikor átadta a csomagot,kérdeztem tőle hogy merre találom a karácsonyi vásárt:)


Mondta hogy ha van kedvem vele megismerkedni ő szívesen elvisz.Én zavaromba azt mondtam hogy nem,szó sem lehet róla.Ezt mostmár nagyon bánom.

Ha valaki közeledik egyből azt gondolom hogy én csúnya vagyok és hogy biztos azért néz valaki,mert milyen rondának gondol.

23/L


2012. dec. 12. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Akár társkeresőn is, sokaknak bevált már, és egyáltalán nem szégyen.

+1 tipp, a helyes futárfiúkat ne utasítsd el ;)


U.i.: az önbizalmad meg szedd rendbe, mielőtt új kapcsolatba kezdesz. :)

2012. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rendelj valamit és mond meg a futárszolgálatnak, hogy ugyan az az illető hozza ki :)
2012. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!