Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Profik, vagy erősen tapasztalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Profik, vagy erősen tapasztaltak tanácsait várnám, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Egy hete találkoztam egy lánnyal, azon kívül, hogy minden simán ment többször egymás szájába estünk, nyelves csókkal köszöntünk el egymástól.


Múst alig várja ő is, hogy újra találkozzunk, de nagyon aggódok, hogy én csak "azt" akarom és szeretné, ha lassítanánk.


Ha minden a terveim szerint alakul a Budapestről lemennénk Szegedre várost nézni. Szeretnék vele busszal menni, főleg visszafele.


Ami komoly kérdés az főleg a csók és a bújások. Köszöntsem csókkal majd a buszon csak beszélgessek vele és ha úgy látom, hogy akar valamit csókoljam meg? (nem félek már megcsókolni, csak nem tudom mi lenne az ideális alkalom, legszívesebben az egész buszutat végigcsókolnám vele) vagy csak puszival köszöntsem, egyáltalán ne nyomuljak és ha esetleg bújik majd később vagy valami akkor adjak csókot? legalább 6 órán át együtt leszünk.


Ez ilyen összejövős randi lesz kb.


2012. dec. 13. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:

,,de nagyon aggódok, hogy én csak "azt" akarom és szeretné, ha lassítanánk" Ezt ugye elírtad, és ő aggódik, nem Te?

Nem értem, mi lenne a gond az órákig tartó smacival - ezt nem éli át az ember akárkivel, vannak párok, akiknél az egymás szájában levős fázis teljesen kimarad.

Én negyedik éve járok a barátommal, 17 évesen jöttünk össze, és az első 4 hónapban annyit csókolóztunk, hogy amikor herpeszem lett, azt mondtam neki, hogy beteg vagyok, mert féltem, hogy nem tudunk majd beszélgetni, ha már a herpesz miatt pár napig csókolózni se. :) Szóval az órákig tartó smaci szerintem tök jó, én imádtam. De ha a jövőbeli barátnőd aggódik, kicsit vegyél vissza, bár szerintem nem jó, ha már a kapcsolat legelején oda kell figyelnie magára az embernek. Legyél végig őszinte, mondd neki, hogy kívánatos az ajka, és legszívesebben egész nap azon csüngenél, de hogy ne aggódjon, most beszélgetni fogtok. Csináld ezt, legyél őszinte, humorizálj, ha meg ő akar smacizni, mondd neki viccelődve, hogy ,,ne, félek, hogy csak a szüzességemet akarod". Nekem ez bejönne, és csak azért is csókolózni akarnék. De hát emberfüggő.

2012. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, ő aggódik nem én :)
2012. dec. 13. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!