Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy idősebb (40-es), tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idősebb (40-es), tapasztaltabb férfi könnyebben ellen tud állni a csábításnak, mint egy fiatal fiú?

Figyelt kérdés

Már jobban ismeri a női praktikákat, tudja, hogy miből mi sülhet ki, ilyenekre gondolok... vagy ebből a szempontból teljesen mindegy a kor, ha kellőképpen el van csábítva, akkor úgysem tud nemet mondani?

Mi az a módszer, amivel finoman (tehát nem egyértelmű rámászással), de biztosan fel lehet izgatni egy férfit?


2012. dec. 13. 14:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Van rá esély... és ha elsőre nem inog meg, akkor később pláne nem fog...
2012. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Talán nem a megfelelő személlyel akadt eddig össze... egy próbát azt hiszem mindenképpen megér
2012. dec. 13. 14:38
 13/24 anonim ***** válasza:
nem ertem a sok kis csitrit h miert maszik ra hazas eemberekre?kivanom h a te ferjedet is csabitsa majd el egy fiatal fruska es ku*rogassa ot nem pedig teged aztan meg valjatok el 3gyerekkel.
2012. dec. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csitri, 30 éves elmúltam és azért nem érdekel már semmi sem, mert rám sem voltak tekintettel mások... akkor én miért fosszam meg magam az élvezetektől?
2012. dec. 13. 14:43
 15/24 anonim ***** válasza:

Nem úgy értettem... hanem hogy a "megfelelő személlyel", ha elsőre nem inog meg, akkor a későbbiekben sem fog. Tehát ha "ideális" körülmények között nem ugrik bele a kalandba, akkor, még ha el is gondolkodik rajta, egyre inkább agyalni fog rajta, és egyre több lesz a "nem"...

Ezzel azt akartam mondani, hogy ha elsőre nem jársz sikerrel, akkor nyugodtan feladhatod...

2012. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
akkor bosszubol tedd tonkre masok eletet te is! csak gondolj bele ha a felesege huseges szereto kedves a legynek se artana te meg tonkreteszed az eletet.grat.ezek a magyarok...
2012. dec. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
én még nem próbálkoztam nála, de nyilván nem alázom meg magam jobban a kelleténél, tehát egy visszautasítás bőven elég lesz :-)
2012. dec. 13. 14:46
 18/24 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss, de ez két emberen múló dolog, tehát a kedves férjnek is benne kell lennie a dologban, úgyhogy ha elcsábítható, akkor nem is olyan nagy veszteség az szegény asszonyka számára...
2012. dec. 13. 14:47
 19/24 anonim ***** válasza:

Ó, hát tudja azt úgy intézni a pasi, hogy ne tűnjön azért visszautasításnak... hogy éreztesse, hogy valójában benne lenne, de ez meg az van, tudod...

És mivel a nő érdeklődése legyezgeti a hiúságát, még rá is tesz egy lapáttal! Vigyázz, rafkósak ezek a negyvenes pasik nagyon! :D

Volt már, hogy az egyik álló farokkal hazamenős utána itt körözött a kapum előtt... vagy egy másik naponta hívott fel valamilyen ürüggyel.... ne dőlj be! Ha elsőre nem teszi meg, később sem fogja...

2012. dec. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nézd, egyszer megéri megpróbálnom, ha visszautasít (még ha burkoltan is), akkor én igyekszem hanyagolni a témát, aztán majd legközelebb övé a lehetőség, ha mégis meggondolja magát...
2012. dec. 13. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!