Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy idősebb (40-es), tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idősebb (40-es), tapasztaltabb férfi könnyebben ellen tud állni a csábításnak, mint egy fiatal fiú?

Figyelt kérdés

Már jobban ismeri a női praktikákat, tudja, hogy miből mi sülhet ki, ilyenekre gondolok... vagy ebből a szempontból teljesen mindegy a kor, ha kellőképpen el van csábítva, akkor úgysem tud nemet mondani?

Mi az a módszer, amivel finoman (tehát nem egyértelmű rámászással), de biztosan fel lehet izgatni egy férfit?


2012. dec. 13. 14:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
85%

Nős ember dilemmája:

Menjek az utcán és nézzem amit dugni nem birok, vagy menjek haza és dugjam amit látni sem birok!?!

2012. dec. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
:-DDDD
2012. dec. 13. 15:05
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál 30, akkor tudod, hogy ez nem korfüggő. Simán megkérdezheted tőle, hogy elcsábíthatnád-e (3-4 mp hatásszünet) egy kávéra. Aztán a reakciójából látni fogod, hogy vevő-e rá?
2012. dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Nős ember dilemmája:

Menjek az utcán és nézzem amit dugni nem birok, vagy menjek haza és dugjam amit látni sem birok!?!"


Én 28 éves nő vagyok. A barátom kifejezetten minden alkalommal a tudomásomra hozza én vagyok számára az etalon..mégis a napi rendszeres negatív és hasonló ilyen írásoktól leszek egyre cinikusabb és vesztem el a hitem a házasság szentségében. Minden mi a házasságra utal, már egyből azon agyalok hogy engem IS (!!!) megfognak csalni, inkább nem is akarom...

Persze aztán mondják nekem ne legyek ilyen butus, ne foglalkozzak ezzel blablabla.

Nekem egyszer volt dolgom nős pasival...megbántam..már csak azért is, mert félig meddig akkor szakadt meg az általános bizalmam a férfiakban. És persze majdnem felemésztett a bűntudat... Hulla szerelmes lettem belé, és AKKOR szakítottam vele. Egyrészt sajnáltam a feleségét, nem akartam feldúlni semmit, és én magam is belegondoltam, hogy velem is megtörténhet... na azóta ezt a gondolatot már ki sem lehet törölni a fejemből. Monduk az is biztos, hogy ha 1 kilót hízok már pánik szerűen lesportolom / diétázom, hogy sose jussak "megunt feleség" sorsára... ez a sok félsz és erkölcstelen világ okozta sérülések... szerencsére nem csak ebből áll az életem mert akkor begolyóznék :DD

Azt is tudom, hogy ez a leírás koromhoz képest gyerekes, mégis rejtett félelmeim kivetülése...

Azt viszont sosem értettem, "ha velem is megtörtént kit érdekel más, hadd legyek boldog"... Ezt ügye mindannyian tudjuk nem mentség, vagy legalábbis gyenge lábakon áll. :)

Szerintem igenis fontos más boldogsága, és bár nehéz, kevés türelmem lévén, mindig megpróbálok úgy viselkedni másokkal ahogy elvárom hogy velem is viselkedjenek. Nos, a nős pasi dolog kapcsán ez is rendszeresen a fejemben volt...

Szerelmesen szakítani pedig azzal, akit minden szempontból imádsz, érzed összevalóak vagytok és a józan eszemmel parancsolni baromi nehéz volt. De túléltem, a lelkiismeretem tisztult, és nem haltam bele, úgyhogy direkte csupán szimpátia miatt izgatgatni férfit végtelenül kicsinyes és szánalmas dolognak tartom, persze lehet a női hiúságot ezzel legyesgetni, de minden férfi tud gerjedelmet produkálni egy formás popó láttán azt hiszem ez nem nagy kunszt...

Mindenesetre látom a dátum régi, remélem nem sikerült ez a dolog, és találtál olyat aki téged akart, és nem csábítgatni kellett mások életének megnehezítése és fájdítása nélkül. :) Nem hiszem hogy bántással lehet csak boldogságot szerezni. 

2013. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!