Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkedveltem, de lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkedveltem, de lehet, hogy csak kihasználna?

Figyelt kérdés

16 vagyok,megismerkedtem egy sráccal,aki 22 (X).Azért kezdeményezett,mert idősebbnek hitt.Ott voltak a barátai is,az egyik (Y) hallottam,mikor azt mondja X.nek,h ez nem biztos,h összejön.Aztán táncoltunk,és egy másik haver hátbaveregette,azt mondta sok szerencsét,majd rám nézett.Közelebbi találkozásnál,Y.nal és Xszel hárman voltunk,a többiek vmerre elmentel.Y odalökte,h meg kéne kefélni....majd gyorsan hozzáfűzte,h a cipőmet.X csak engem nézett,és azt mondta "á,nem.ő többet érdemel."

Azóta megismertük jobban egymást,és meg is kedveltem őt nagyon,DE félek,nem miattam van velem ennyit,hanem azért hogy elérje a célját,vagyis.....

Szerintetek?


2012. dec. 13. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem egyértelmű ?
2012. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kihasználna
2012. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokat elmondanak az emberről a barátai. Az ő barátai durván bunkók.


Ne hagyd magad, találkozgass vele de várj a komoly dolgokkal. Ha csak arra kellesz, előbb-utóbb lelép.

2012. dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!