Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nos... A minap a suli egyik tanára véletlenül meghallott egy érdekes beszélgetést. Sajnos biztos, hogy nem hallotta az egészet, csak pont a "lényeget", így az egész félre lett értve. Elég nagy a valószínűsége, hogy azt hiszi, belezúgtam. Ez persze nem így van, én nem bukom a tanárokra, így elhatároztam, hogy úgy teszek, mintha nem hallott volna semmit, egyszer majd elfelejti. Ez szépen rendben is volt, ám ma mikor egyszer a folyosón sétált, az osztálytársaim, akik tudják, mi történt, elkezdtek nevetni, és hangosan odakiabáltak nekem, hogy figyeljek. Hát én egyből bevonultam egy terembe, mert amit ezek csináltak, elég gáz volt... Így viszont már BIZTOS, hogy félreértett mindent.

Két lehetőségre gondoltam.. Az egyik, hogy folytatom ezt a "mintha mi sem történt volna" dolgot, a másik pedig, hogy szépen odamegyek, és elmagyarázom, mit értett félre, vagyis megpróbálnám tisztázni magam. Több lehetőség nem nagyon jutott eszembe... Elég kínos helyzet. Szerintetek?


2012. dec. 13. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha zavar. akkor tisztázd!
2012. dec. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!