Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még a párom?

Figyelt kérdés
Sokat veszekedtem vele, mert hirtelen haragú vagyok, és sokmindenen felidegesítem magam. Egyik héten azt mondtam, hogy nem bízom benne, de ez nem így van.Nemrég bulizni ment és nagyon berúgott, én másnap szóvá tettem hogy mi van ha elütik ilyesmi és neki ez nem tetszett, pedig csak aggódom érte.. Mindent balhénak vesz.. legutóbb azt mondta, hogy még egy balhé, és vége..leteszteltem egy közösségi oldalon, és elküldte "alányt".. 8 hónapja vagyunk együtt,és 350 km-re lakunk egymástól, de szeretem.
2012. dec. 13. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elküldte,nem véletlenül küldte el, de szerintem ezt sok veszekedést fejezd be, az én párom is ilyen,csak férfiba, megmondtam neki,ha nem áll le ezzel ,akkor megfogja magát utáltatni .
2012. dec. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
befejezném én de hát ő is mindent félreért és ebből is jön a balhé.. nem tudom mit csináljak hogy jó legyen mindenkinek minden..
2012. dec. 14. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!