Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » én egy 23 éves lány vok! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én egy 23 éves lány vok! A problémám h tobb mint 4 éve van párom és ugy érzem h nem szeret nem bujik nembeszélget velem nem akar velem lefekudni mar egy joideje elbeszelgetem mar vele de semmi változás?

Figyelt kérdés
segitsetek lécike egyutt lakunk kivagyok o 28 éves
2010. márc. 18. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
ELSŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ
2010. márc. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ellaposodott az életetek. Újíts egy kicsit, szerezz be izgatóbb tuhákat, fehérneműket és az ágyban is találjatok ki új pózokat, játszatok szerepjátékot.
2010. márc. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet,hogy nála kihült valami,amit még magának sem akar bevallani.nEM TUDOM HOGY 4 ÉV UTÁN A SZERELEMBŐL ÁTALAKULHAT E SZERETETTÉA DOLOG,MERT EZ VISZONYLAG KEVÉS IDŐ,BÁR MEGLEHET.Szóval,lehetséges,hogy megunt,vagy unalmassá vált az élete veled(már bocsi)Lehet felkéne pezsdítened,újjítani,meglepi ezzel azzal(nem ajándékot venni)elmenni kirándulni,új helyeket felfedezni,a szexben is újjítani kicsit.Nem ismerem a barátodat,nem is akarok következtettni,de nem lehet hogy van valakije?Mióta kezdődött el nála ez,amit leírtál?Adja isten ne így legyen ,hogy van más,de tudod a pakliban minden benne van.19L
2010. márc. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

Te biztos, hogy nem vagy 23 éves a helyes írásodból ítélve... te kb. 13 körül lehetsz.


Szerintem menny aludni, holnap iskola.

2010. márc. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsó hozzászóló se lehet több tíznél..a menny az az égbolt.. esetleg menj. nem???
2010. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

23:26-nak...te aztán segítőkész vagy "barátom"!!!

23:28-nak...OTT A PONT!!!! :D


Kérdező: lehet, hogy már nem tudtok egymásnak semmi újat nyújtani...kihült a kapcsolat...eljött az idő, amikor már nem tud a másik jelenléte annyit adni, hogy VELE foglalkozz, ne pedig magaddal. Vagy megért és kitart melletted, vagy...ezt már nektek kell tudni

2010. márc. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvastam valahol, hogy 1-1,5 év a SZERELEM átlag életkora. Nagyon kevés embernél (kb. 1-2%) van az, hogy a szerelem rabjává válik, vagyis élete végéig szerelmes egy lányba... :D a mázlisták:)
2010. márc. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és megfogadom!ja és nem járok már suliba egy céget vezetek 23 évesen ezt még hozzá tettem!???
2010. márc. 19. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!