Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elitélsz, amiért nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elitélsz, amiért nem tudok lediplomázni?

Figyelt kérdés

pontosan jo kategoriában van a kérdés, csak olvass tovább.


nyáron záróvizsgáztam bme gépészen, másfél év csuszással. Gyenge gimiböl jöttem, igy alapbol bukással inditottam, de aztán sikerült megtanulni tanulni egyetemen. Figyeltem az órákon, igy mai napig vágom a dolgokat, lévén, hogy én nem csak vizsgán átmenésért tanultam meg a dolgokat. vIszont bukdácsolások nem szüntek meg, mivel sok vizsgára nem is tudtam tanulni, mert modnjuk hajnalig sirtam, hogy mikor lesz már csajom. Záróvizsgára is 4 óra alvással mentem el, mert előtte sirtam, hogy vége az iskolának, és még kevesebb esélyem lesz csajozni. Egyetemen nem voltak lányok, 3 évig nem is kapcsolatom lányokkal SEMMILYEN FORMÁBAN. Pszichológushoz is jártam. Aztán nagy nehezen lett egy csajom, igaz totál nem illettünk össze, de vele voltam 1 évig. Amikor volt csajom, akkor megugrottak a tanukmányi eredményeim, lettek ambicioim, végre embernek éreztem magam. Otthagytam a csajt, elkezdtem csajozni ujra, elkezdtem csajokat leszolitani bulikba, elég könnyen le tudtam öket smárolni meg ilyesmi, de se dugni nem jöttek haza, se találkozni nem akartak késöbb. Több mint egy év küzdelem után most megint lett csajom. Amig barátnöt kerestem, addig kb semmit nem csináltam, mert nem volt rá eröm. Le kellett volna nyelvvizsgáznom hogy kikapjam a diplomát, de nem ment. Semmi nem érdekelt, csak hogy legyen csajom. LEtt csajom, két hét készüléssel elmentem nyelvvizsgára és sikerült, pedig nem tanultam angolul iskolai keretek közt.


2012. dec. 13. 19:50
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
ja pl állásbörzén majdnem elájultam annyira nem tudtam odamenni standokhoz, mert ugye nem volt meg a diplomám...pedig sose volt problémám, hogy közönség elött beszéljek.
2012. dec. 13. 19:52
 2/26 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok,ha van csajom minden jol sikerül,

ha nincs semmi sem megy...de logikus mert ha van,boldog az ember,pozitiv és ez a pozitiv,optimizmus sikert hoz minden területen...


a nök nem ilyenek,nekik egyedül is megy

2012. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
és most mi a kérdés ? van nyelv vizsgád, lediplomáztál.
2012. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem azért ítéllek el, mert nem tudsz lediplomázni, hanem mert emberileg egy nagy 0 vagy és a szánalmas kategóriába hajazol nálam. "csajom, csajom, csajom" kb. ennyi az egész életed.
2012. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

utolso te meg egy barom vagy,

mert nem értted amit irt

2012. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

Neked komolyan az a kifogásod, hogy azért nem ment a vizsga, mert te hajnalig bőgtél azért, mert nincs barátnőd? X'D Bocs, de ez szánalmas. Volt olyan, hogy én is nehezen összpontosítottam a tanulásra lelki okokból, de szégyellném még magam előtt is rákenni a dolgokat ilyenekre. Nőj fel és legyél független, normális FÉRFI! Nem azt mondom, hogy egy férfi nem sírhat, nem "gyengülhet" el néha, de ne olyan dolgok miatt már, amik nekem, mint viszonylag érzékeny nőnek meg sem kottyannak...

Meg, ahogy az egyik előttem szóló is írta, ez a csajomozás is elég nevetséges, nagy fokú éretlenségre utal.

Van még hová fejlődni, fiam!

2012. dec. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Engem nem izgat ez a diplonyosság, a diplonyosok között is vannak igen setétek akik hozzák is a formájukat!


De, hogy a nők miatt még pszichomókushoz is jártál, mármint nem volt aztán csak ezen rugóztál az már nagyon szánalmas!

2012. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

4-sel értek maximálisan egyet!


Bemásolom amit írt, talán eljut a tudatodig. Bár kétlem!


"Nem azért ítéllek el, mert nem tudsz lediplomázni, hanem mert emberileg egy nagy 0 vagy és a szánalmas kategóriába hajazol nálam. "csajom, csajom, csajom" kb. ennyi az egész életed."

2012. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem ítéllek el,csak lesz@rlak.
2012. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
probáljátok pár évig mindenféle nemi érintkezés meg ellenkező nemü társaság nélkül és majd megbeszéljük a tapasztalatokat, oké haverkák?
2012. dec. 13. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!