Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elitélsz, amiért nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elitélsz, amiért nem tudok lediplomázni?

Figyelt kérdés

pontosan jo kategoriában van a kérdés, csak olvass tovább.


nyáron záróvizsgáztam bme gépészen, másfél év csuszással. Gyenge gimiböl jöttem, igy alapbol bukással inditottam, de aztán sikerült megtanulni tanulni egyetemen. Figyeltem az órákon, igy mai napig vágom a dolgokat, lévén, hogy én nem csak vizsgán átmenésért tanultam meg a dolgokat. vIszont bukdácsolások nem szüntek meg, mivel sok vizsgára nem is tudtam tanulni, mert modnjuk hajnalig sirtam, hogy mikor lesz már csajom. Záróvizsgára is 4 óra alvással mentem el, mert előtte sirtam, hogy vége az iskolának, és még kevesebb esélyem lesz csajozni. Egyetemen nem voltak lányok, 3 évig nem is kapcsolatom lányokkal SEMMILYEN FORMÁBAN. Pszichológushoz is jártam. Aztán nagy nehezen lett egy csajom, igaz totál nem illettünk össze, de vele voltam 1 évig. Amikor volt csajom, akkor megugrottak a tanukmányi eredményeim, lettek ambicioim, végre embernek éreztem magam. Otthagytam a csajt, elkezdtem csajozni ujra, elkezdtem csajokat leszolitani bulikba, elég könnyen le tudtam öket smárolni meg ilyesmi, de se dugni nem jöttek haza, se találkozni nem akartak késöbb. Több mint egy év küzdelem után most megint lett csajom. Amig barátnöt kerestem, addig kb semmit nem csináltam, mert nem volt rá eröm. Le kellett volna nyelvvizsgáznom hogy kikapjam a diplomát, de nem ment. Semmi nem érdekelt, csak hogy legyen csajom. LEtt csajom, két hét készüléssel elmentem nyelvvizsgára és sikerült, pedig nem tanultam angolul iskolai keretek közt.


2012. dec. 13. 19:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"probáljátok pár évig mindenféle nemi érintkezés meg ellenkező nemü társaság nélkül és majd megbeszéljük a tapasztalatokat, oké haverkák?"


Én pl. kibírtam. Ezek szerint te gyenge vagy! :)

2012. dec. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

" vIszont bukdácsolások nem szüntek meg, mivel sok vizsgára nem is tudtam tanulni, mert modnjuk hajnalig sirtam, hogy mikor lesz már csajom."


pfh ez nem kifogás. ha azt írtad volna, h minden nap beb*sztatok a haverokkal annak örömére, h nemsokára vége a félévnek, illetve, h a köcsög tanár végre bevette a rajzokat, a járdán aludtál, miután 1 órán át táncoltál egy fával, és még aznaposan mentél be vizsgára, (egyébként ez ismerősömmel megtörtént) akkor azt meg is érteném, de ez...

2012. dec. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:

- Nem, nem ítéllek el, amiért nem diplomáztál le. Miért tenném? Nem sikerülhet mindenkinek minden, ettől önmagában te még nem leszel rosszabb ember.

- A felfogásodon, illetve a hozzáállásodon viszont még lenne mit javítani.

Azért megjegyezném, hogy - sajnos - oktatási rendszerünkben egyetemen-főiskolán a bukdácsolás mindennapos, sokszor nem teljesítményfüggő dolog. Messze nem igaz az, hogy "aki okos és szorgalmas, az majd egyetemen is színötös lesz".

× Azzal mindenki úgy van, hogy ha van barátnője/barátja, akkor sokkal motiváltabb. Természetes dolog. Boldogabb vagy, van, aki előtt szeretnél minél jobb lenni, bebizonyítani, hogy milyen okos vagy.

× Az viszont probléma, hogy enélkül semmire nem vagy képes. Igen, fontos dolog a párkapcsolat, de az élet másból is áll. Nem szabad, hogy ez határozzon meg mindent. Az élet másból is áll, mint csajokból.

× Továbbá azzal semmit nem érsz el, ha csak sírsz. Meg szerintem erősen el is túlzod. Attól, mert nincs barátnőd, még nem leszel kevesebb. Attól, mert nem fektetsz le minden héten mást, egyáltalán nem vagy rosszabb ember. Végső soron úgyis egy nő mellett kötsz ki, akkor is, ha hetente ötöt "felpróbálsz".

De ha épp nincs valakid, akkor meg ne keseregj, rengeteg dologgal elfoglalhatod magad. Sok más elfoglaltság van még a csajozáson kívül. Találj magadnak valami hobbit, vagy kezdj el valamit sportolni! Ne csak egyetlen dologtól tedd függővé az életedet! Annyi sok dolog van még az életben, ami szép, és amit érdemes csinálni, nem csak a szex meg a barátnő, amitől jól érezheti magát az ember. (Ráadásul ki tudja, lehet, hogy épp valami hobbin vagy sporton keresztül ismered meg a nagy őt.)

× Ne fogd fel ilyen görcsös feladatnak a barátnőkeresést! Mert nekem úgy tűnik, hogy ezt kb úgy tekinted, mint egy legmagasabb prioritású "főállást". Ez a lehető legrosszabb hozzáállás. Persze, közben ismerkedj, miegymás, de ne ilyen görcsösen! Majd megy az magától! Akkor is, ha a napnak nem mind a 24 órájában gyötrődsz miatta.

× Ha már ennyire fontos neked egy barátnő, kicsit kezeld őket tiszteletteljesebben! Egy barátnő nem pusztán egy szexuális segédeszköz! Ha csak arra kell, akkor este 8 után a Keleti környékén tucatszámra találhatsz olyan lányokat. Ha meg komolyan társ kell, akkor kicsit jobban becsüld meg! Nekem legalábbis ez jött le az írásodból: volt egy barátnőd, aki mellett k*rvajól érezted magad, minden tekintetben szárnyaltál, de te dobtad, csak hogy még többet tudj csajozni. Hűség meg ilyesmi? Ha valaki fontos, ha valakiben társra lelsz, soha ne add fel a kalandért!

× Ha meg valakit nem is igazán szeretsz, azért ne legyél vele, csak hogy legyen valaki. (Neked se esne jól, ha egy lánynak csak azért kellenél, és mihelyett tud, dobna.)

× Végül: szedd már kicsit össze magad! Volt már csajod, lesz is még, csak emellett ne b*szd el az éeltedet! Foglald el magad rendesen, élj, bulizz, sportolj, miegymás, amihez kedved van, meg végezd el a sulit, szerezz állást, hidd el, a csajok is sokkal jobban buknak egy talpraesett, stabil srácra, mint egy p*csogó elesett valakire.


Egyébként most végülis meglett a diplomád? Vagy még mi kell hozzá?


Mellesleg ha már pszichológus: némi bipoláris zavart sejtek nálad, igaz? Esetleg pszichiáternél voltál már?

2012. dec. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

"probáljátok pár évig mindenféle nemi érintkezés meg ellenkező nemü társaság nélkül és majd megbeszéljük a tapasztalatokat, oké haverkák?"

Na figyu haverka, amikor lediplomáztam, éppen aktuálisan másfél éve nem volt semmiféle nemi kontaktusom ellenkező neművel. (Azonossal sem, mielőtt valaki kiforgatná a szavaimat.) Utána lett barátnőm, együtt voltunk egy évig, majd 3 évig megint semmi (egyéjszakás kaland akadt volna, de az nem az én asztalom), és láss csodát, ezalatt elvégeztem nappalin egy OKJ-t meg lenyelvvizsgáztam, valamint felvettek egyetemre, másoddiplomás levelező képzésre.

Igen, sz*r volt barátnő nélkül, de ahelyett, hogy nyávogtam meg hisztiztem volna, inkább arra koncentráltam, hogy legyen belőlem valaki.

2012. dec. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Ja hogy gimis korodban nem volt senkid? Én azt bele se számolom...21 éves koromban lett elöször kapcsolatnak nevezhető csajom, netről, 1 év pszichologushoz járás után. Előtte egyetemen 3 évig kellett kinlodni nő nélkül. Volt olyan év, hogy nem is beszéltem nővel. Bulikba azt se tudtuk hogyan kell odamenni nőkhöz.


Amugy meg az elmult évben elég sokat jártam el csajozni bulikba, rengeteg növel kavartam, de egyéjszakás NEM nagyon akadt, konkrétan 1 csak, ami a probálkozások számához mérve nevetséges arány. Pedig eléggé kimaxoltam a témát. Mintha ki lennék közösitve a huspiacról.


Az előző csajomat amugy azért hagytam ott 1 év után, mert elég messze voltunk egymástól kulturálisan, mig én egyetemet végeztem, addig ő még a szakközépben is bukott, jóllehet ez nem minösithet egy teljes embert, de akkor is tényező volt.


Meg vagyok gyözödve róla, hogy egy csajos, könnyü iskolában nem lettek volna ilyen problémáim. Azokban a sulikban nem annyira kegyetlen az élet, mint BME-n. Ja és nők is vannak...


Én egyetemen 1x tudtam felvenni egy angol kurzust, mert reggelre teszik az órákat, mintha nem lennének tisztában vele, hogy olyankor a rendes tanulók előadásra járnak...na de a gazdasági karos léhűtő kislányok persze nem. Ugyhogy azon a kurzuson szinte csak lányok voltak. A délután 2kor kezdődő csoportban meg szinte csak fiuk...milyen érdekes igaz?


Na és ott meg tudtam tetszeni egy tölem idősebb csajnak. Valoszinüleg ha nem hermetikusan elzárt környezetben szivat az egyetem, akkor előrébb tartanék már. Pontosan tudják, hogy ahol tul sok a lány egy csoportban, ott nem lehet a mérnöki oktatáshoz szükséges fegyelemet megteremteni.

2012. dec. 14. 04:06
 16/26 A kérdező kommentje:
hobbim van, zenéltem. De mivel nem gitározás, ezért a kutya nem mondta rá, hogy menő/valami...pedig kicsit több energiát öltem a dologba, mint ezek az egyszerü hobbigitárosok bélácskák, akik megtanultak pár dalt youtube-rol, és olvadnak a bugyik...nekem van pár dalom kiadva beatporton, és a kutya nem mondta azt, hogy jóvan...inkább kiröhögtek, hogy gagyit csinálok. Persze gagyin gitározni még mindig vonzóbb, mint gagyin elektronikus zenét csinálni.
2012. dec. 14. 04:10
 17/26 anonim ***** válasza:

3 éve nincs barátnőm, mégse megyek el prostizni, mégse lettem nőgyűlölő, és nem csak a csajozás az egyetlen gondolatom a napon.


Miről akarsz beszélni haverka?

2012. dec. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Életemben nem volt még kapcsolatom nővel, még nem is csókolóztam, prostinál sem voltam, mégis eltudtam végezni az egyetemet és gimit, anélkül, hogy bőgtem volna és pszihológushoz jártam volna. Most dolgozom és lásd csodát, még mindig nincsen nőm és mégsem sírok itt az oldalon.:D Szánalmas vagy kérdező továbbra is, hiába védekezel ellene és találsz ki hülyébbnél hülyébb indokokat a saját védelmedre.
2012. dec. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Figyelj haverka, neked bizony a fejedben van k*rvanagy gond!

Ameddig te a nőkre mint élő maszturbátorra gondolsz, akik csak arra valók, hogy te majd eltartsd őket, addig ne is reménykedj, hogy legyen valakid! (És nem is kívánnék semelyik nőnek ilyen "férfit".)

Hol vagy te szolga? Elárulnád? Nem pszichológus kell neked, hanem a pszichiátria, meg napi két marék kvetiapin. Már bocs. Képzeld, a nőket is ugyanúgy átpattinthatják, kihasználhatják, mondjuk a magadfajta k*csögök, akiknek ha végre akad egy normális csaj, ő is csak ugródeszkakának kell a többi p*ncihoz.


Szánalom vagy, te ember.


Hobbi: az ember - a normális ember - a hobbiját azért űzi, mert élvezetet nyújt neki, és nem azért, mert fel akar vágni. Én például szeretek kertészkedni. Nem származik belőle egetverően sok anyagi hasznom, szóval inkább tekinthető hobbinak. Miért csinálom? Mert szeretem csinálni. Nem leszek tőle menőbb. Nem tudok vele felvágni mások előtt, hogy nekem a kertben milyen növényeim vannak. De csinálom, mert érdekel, és szeretem csinálni.

Ettől lesz valami hobbi. Itt a baj veled, hogy amivel nem tudsz menőzni, az már mehet a kukába. Persze, sajnáltatni magad, meg hisztizni könnyebb.


Ja, és bár semmi tényleg közöd hozzá, gimis koromban egy lagymatag, kapcsolatnak nem is igazán nevezhető valamim volt, azon kívül semmi. (Abban a gimiben mondjuk nem is csoda, de ez nem ide tartozik.) Képzeld, mégis leérettségiztem! Nem is rossz eredménnyel! Sőt, felvételin az első helyre felvettek. Pedig nem volt csajom! Amikor államvizsgáztam, se volt csajom. Sőt, egy kivételével a nyelvvizsgáim idejében sem. És láss csodát, mégis sikerült! Hogy miért? Mert én nem csak picsogok, mint valami rossz b*zi, hogy jaj sírok, mert nincs senkim.


Egyébként meg ha kicsit többre értékelnéd a nőket, és nem csak mint egy tárgyra tekintenél rájuk, lehet, hogy kicsit te is több csajnak kellenél.


u.i.: igen, szerintem is elég távol voltál attól a csajtól kulturálisan. Te dacból meg hisztiből buktál, ő viszont ezzel együtt elfogadott és szeretett. Arra, hogy kihasznád jó volt, mi? Érdekes, diplomám van, mensa-tag vagyok, 4 nyelvvizsga van a hátam mögött, de eddig még soha nem jutott eszembe valakit - pláne akivel 1 évet együtt vagyok - a tanulmányi eredménye miatt dobni. Remélem, talál nálad jobbat! Kisk*csög...

2012. dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"probáljátok pár évig mindenféle nemi érintkezés meg ellenkező nemü társaság nélkül és majd megbeszéljük a tapasztalatokat, oké haverkák?"

Jelenleg is ezt csinálom és mégse kenem a kudarcaimat arra,hogy nincs barátnőm,vagy arra,hogy soha nem volt.

2012. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!