Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy vissza akarom kapni a régi énemet? Miért nem tudok visszaváltozni azzá a "rosszkislánnyá"?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyeség, mert régebben egy ribanc voltam, de legalább élveztem az életem. Kihasználtam a lehetőségeimet, azzal kavartam akivel csak akartam, azt csináltam amihez csak kedvem volt,és mindezt érzelmek nélkül tudtam csinálni... de akkor, abban az időmben hiányzott valami, amit soha nem tudtam pontosan megfogalmazni.. talán az h szeressék a belsőmet is ne csak a külsőmet...

és az egyik kavarásomból komoly kapcsolat lett, de miután megtudta, a múltamat rögtön dobott... pedig én nagyon szerettem őt!

és most meg itt vagyok egyedül, az érzelmeimet sehogy nem tudom kizárni, pedig régen ez simán ment... és nem tudom, hogy miért nem tudok olyan lenni mint régen. Már nem vonzanak annyira az 1 éjszakás kalandok, a bulik, nem nagyon érdekel már semmi

szerintetek mit csináljak? 22/L


2012. dec. 13. 22:40
 1/8 mirror06 ***** válasza:
mert régen egy ribanc voltál felelősségtudat nélkül, most meg felnőtt vagy. ezt a legkevésbé se sajnáld
2012. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hívj fel,elverlek mint szódás a lovát,visszanyered a régi éned:)
2012. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 jin ***** válasza:
Az életben a múltat gyakran letagadják az emberek az ilyen helyzet elkerülése érdekében ,de evvel azt is kizárják ,hogy megtalálják azt aki azt szereti akik...szal ez ilyen dolog.... :D
2012. dec. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kiégtél, azt csá.
2012. dec. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsit butuska vagy te lány! Nemhogy örülnél,hogy komoly nővé értél végre, főleg agyilag, nem vagy már olyan üres hulladék mint régen, végre rájöttél,hogy másik embernek is vannak érzelmei, amivel pofátlanság játszani. Erősen ajánlott,hogy ne vetközz ki magadból, maradj EMBER ami most jelenleg vagy, ne legyél olyan mint rég. Csak azért ne hibáztasd a palkót, aki kib aszott, mert ráébredt, hogy milyen voltál és talán vagy, azért még időben katapultált, hogy ne váljon belőle egy lelki roncs, mert meghülyíted őt is. Legyél normális, nem kell mindekit behülyíteni. Ha tetszik valaki, aki tényleg kell, akkor hajts rá diszkréten, szedd fel a pasast, ha jól alakul, akkor ne kéresd magad sokáig, de ne hülyíts senkit se.
2012. dec. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy már nem vagy ribanc! Rövid távon még hiányozhat a dolog, de hosszabb távon csak jól jársz, ha normális életet élsz. Na meg gondolj arra, ha sok pasival kavarsz, akkor könnyebben kaphatsz el különböző fertőzéseket!
2012. dec. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mivel lenne jobb, ha visszakapnád? Hiszen pont a régi éned miatt hagyott el az, akit szerettél! Azt akarod, hogy legközelebb is így járj? Higgadj le, vegyél egy jó mély levegőt, mert valószínűleg indulatból döntesz most, és a r*ngyó énedet bosszúállásra használnád fel, amivel még nagyobbat ártanál magadnak. Most megtanultad, hogy az emberek érzelmeivel nem lehet büntetlenül játszadozni.

Úgyhogy, bár nem erre vagy kíváncsi, mégis azt javaslom, ne akard visszaszerezni azt az oldalad, kivéve, ha nem akarod, hogy szeressenek - egy rib@nccal csak kefél az ember, nem szereti. Ismerkedj, flörtölj, de tarts meg egy bizonyos határt. Ha nem viselkedsz lotyóként, nem fognak elhagyni.

Amúgy ha mindenáron szeretnél "rossz kislány" lenni, írj privátot... izé... rúgjál be, használj rusht és úgy indulj el bulizni egy szingli barátnővel, akinél nincsenek fékek. Garantált lesz a siker, már ha az valóban siker lesz a számodra. Most már talán rájöttél, hogy mégsem az.

26/F

2012. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem kellene ezen agyalni, ha nem fogad el téged teljes egészében, akkor hagyd, hadd menjen.. majd lesz vki, aki más lesz:) de neki azért ne meséld el a múltadat, az csak rosszulesik neki, és nem is igazán tartozik rá.:)
2012. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!