Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért köszönget állandóan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért köszönget állandóan? Szimpi vagyok neki?

Figyelt kérdés
A barátnőim egyik fiú osztálytársa pár hete elkezdett nekem köszöngetni. Úgy volt, hogy kb 3-4 hete egyszer szünetben odamentem a barátnőimhez (mivel más osztályba járunk) és akkor ott mosolyogva odaköszönt nekem, hogy "Szia", meg kitalált nekem egy becenév-szerűséget. Még nem beszéltünk egymással, csak mindig mikor néha-néha elmegyünk egymás mellett a folyosón, akkor odaköszön nekem, vagy viccelődve mondja azt a becenevet. A nevemet is megtudta valahonnan, mert már úgy köszönt, hogy "Szia xy(én)". Vissza szoktam köszönni én is. Lehet valami oka, hogy egy ismeretlennek köszönget? Mert nem is ismerjük egymást. Gondolom nem azért, mert tetszenék neki, mivel van barátnője, de ha nem lennék neki szimpi, akkor nem is köszönne.. Az osztálytársamat, aki a legjobb barátnőm, őt ismeri, de neki nem szokott köszönni.
2012. dec. 13. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos szimpi vagy neki! Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni.Inkább örülj neki,és próbálj meg vele beszélgetni haverkodni,hátha több is lesz majd.
2012. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szimpatikus vagy neki és jókedvre deríted:)
2012. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!