Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ennyire félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ennyire félek tőle?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki az iskolánkba jár..nagyon egy rejtélyes alaknak tűnik. Folyton figyel, ott van, ahol én vagyok, sminkeli magát és az a hír járja róla, hogy sátánista. Hosszú, fekete kabát, hófehér bőr, sötét,rövid haj és feketével kihúzott szemek. Én 16 vagyok, ő 18. Nemrég volt egy buli, ahova valamiért őt is meghívták. Egész este engem figyelt, de hihetetlenül rémisztően..Fura, de azóta csak rá tudok gondolni. Annyira tetszik, viszont ugyanakkor rendkívül félek tőle. Egyszerűen olyan fura érzésem van, mikor a közelemben van. Mintha attól rettegnék, hogy mikor gyilkol le valamelyik sarokban. Ez lehet,hogy furán hangzik, de ilyet még nem éreztem. Normális, ha ennyire félek tőle? Kezdek egyre jobban beleesni..
2009. aug. 22. 01:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd magad távol tőle. Nem ismered. Mi alapján eshetnél bele, ha józanul végiggondolod?
2009. aug. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem vagy ilyen típusú lány, inkább felejsd el. Nem hiszem, hogy hosszú és jó kapcsolat születne ebből.

Tisztára mintha Jasonbe lennél szerelmes. :DD


Sárky

2009. aug. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

na jó,nem bírom tovább... bocsánat az offért,és kérlek ne pontozzatok le.. de Sárky,te hány éves vagy?:D elég sokszor láttalak már írni ide és annyira tetszenek a válaszaid:D:D


a kérdezőnek pedig: szerintem is hagyd,elég érdekes fazonnak tűnik,a helyedben lehet, hogy én is félnék tőle:S

2009. aug. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes.:) 3 választásod van:

1.: Minden marad így, ahogy most van.

2.: Próbálsz nem belezúgni, és elfelejteni. Hisz ha ennyire félsz tőle, akkor nem kéne belezúgnod.:S

3.: Megismered jobban, beszélgetsz vele, és rájössz, hogy nem is olyan rémisztő.:)

2009. aug. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj vele beszédbe elegyedni. :)
2009. aug. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jason?:D Nos..nem tudom igazából megfogalmazni. Rendkívül vonzódom hozzá, de ugyanakkor félek tőle. Nem tudom, hogy igaz-e, amit róla mondanak. Egyébként helyes srác, de a viselkedése tényleg nagyon ijesztő. Van, mikor csak ül egy sarokban az udvaron, cigizik, és mindenkire úgy néz, mintha brutálisan meg akarná gyilkolni. Viszont fogalmam sincs, hogy engem miért követ folyton.
2009. aug. 22. 01:24
 7/13 anonim ***** válasza:
Linkelhetnél róla iwiw/myvip adatlapot, kíváncsi vagyok ki lehet.
2009. aug. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sokszor nézted meg a Twilightot..:-)) Bocsi de nekem rögtön ez ugrott be:D

Amugy viccet félretéve,elegyedj szóba vele,mert amugy lehet hogy semmi gonosz,vagy relytéjes nincsen benne,csak szigoru az arca a nézése.Nekem is van ilyen ismerősöm,akivel ha egy sötét sikátorban tlaálkoznék éjszaka szörnyethalnék,valójában viszont kennyére lehet kenni:-)

2009. aug. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem néztem Twilightot, hidegen hagynak ezek a tinifilmek:) De..talán ezt fogom tenni. Mármint megpróbálok vele beszélgetni, amikor elkezdődik a suli. Viszont fogalmam sincs, hogy menjek oda hozzá.."Szia! Baromira félek tőled, de viszont rendkívül tetszel, szóval akár beszélgethetnénk, hogy kiderüljön, nem akarsz legyilkolni:)"
2009. aug. 23. 13:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia:) Az utolsó kommenteden nagyon szakadtam, de ha hiszed ha nem, én ezzel a szöveggel mennék oda hozzá:) Próbáld meg, lehet , hogy egy tök rendes fazon, csak ő sem mer megszólítani:) Nekem nagyon sok ilyesmi barátom van, valamikor én is így öltözködtem,bár én lány vagyok, de senkit nem gyilkoltam le, és a többiek sem:) Szerintem csak olyan goth vagy ilyesmi a srác.
2009. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!