Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ennyire félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ennyire félek tőle?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki az iskolánkba jár..nagyon egy rejtélyes alaknak tűnik. Folyton figyel, ott van, ahol én vagyok, sminkeli magát és az a hír járja róla, hogy sátánista. Hosszú, fekete kabát, hófehér bőr, sötét,rövid haj és feketével kihúzott szemek. Én 16 vagyok, ő 18. Nemrég volt egy buli, ahova valamiért őt is meghívták. Egész este engem figyelt, de hihetetlenül rémisztően..Fura, de azóta csak rá tudok gondolni. Annyira tetszik, viszont ugyanakkor rendkívül félek tőle. Egyszerűen olyan fura érzésem van, mikor a közelemben van. Mintha attól rettegnék, hogy mikor gyilkol le valamelyik sarokban. Ez lehet,hogy furán hangzik, de ilyet még nem éreztem. Normális, ha ennyire félek tőle? Kezdek egyre jobban beleesni..
2009. aug. 22. 01:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélgess vele. Sok vámpírmészárlógyilkosállat valójában aranyos ember:D Én néha úgy nézek ki hogy már csak a rakétavető hiányzik a vállamról (vagy a henteskés a kezemből) mégis általában (szerintem) kedves vagyok az emberekkel ha megszólítanak.


Sok szerencsét és írd majd meg hogy mi lett az eredménye az ismerkedésednek! :))))


15/L

2009. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Eredmény?
2010. febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Ha tényleg sátánista nincs félni valód tőle mivel a sátánizmusban a kereszténységgel ellentétben NINCS semmiféle véráldozat.

/egy teista sátánista/

2010. szept. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!