Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 40 körüli férfiak mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40 körüli férfiak mit szeretnek a huszonéves nőkben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem akármilyen nyersen is hangzik kimondva tényleg csak ennyit jelent :) Kíváncsi vagyok mi az, ami vonzó egy fiatal nőben.


Nagyon szépen kérek mindenkit, hogy ne ítélkezzen, nem azért kérdeztem, hogy veszekedés, vagy beszólás legyen.


Én is fiatal nő vagyok és mindig idősebb párom volt. Azt tudom bennem mit szerettek, de azt nem, hogy általában miért keresik fiatalabbak társaságát.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. dec. 14. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Egy huszonéves nő vonzóbb, mint egy negyven éves.
2012. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom naivitás, nagyobb életkedv, feszes bőr, kerek cice fenék, ilyenekre tippelnék elsősorban
2012. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Mert szebbek, a fiatal mindig vonzóbb!
2012. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Feszes popsi,feszes cici,szűk punci,nagyobb szexuális étvágy és nagyobb hajlandóság az orális szexre:DD
2012. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Presztízskérdés, persze nem mindenkinél, de férfiasabbnak érzik tőle magukat, és a környezetük is (sok esetben) annak tartja őket, vagy legalábbis ezt mondják maguknak. A külső is belejátszik, illetve a fiatal nőknek ritkán van "gyorsan férjet és gyereket" parájuk, szóval ha a férfi nem akarja lekötni magát, neki ez a lehető legideálisabb.
2012. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Tehát, csupán a külsőségek.

Ezen épp ma gondolkoztam én is. Egy barátom otthagyta a feleségét, gyerekeit, és egy szűk puncikával járkál színházba. Nagyon kinyalja magát és már úgy néz ki az edzéstől, mint egy aszott szilva. Szerintem szegény még fingani sem mer a kiscsaj mellett. Ő az egészről azt nyilatkozta, hogy a felesége "megbolondult" és nem bírta tovább. Nevetséges.

2012. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Fel lehet vágni velük, nem többet. "Nekem még ez is összejön, nézd milyen menő vagyok!"


"a fiatal mindig vonzóbb!"

Mindig? Ez 100%?

2012. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, ez egy érdekes kérdés. 40-50 között volt 4, 19-21 év közti lánnyal szorosabb kapcsolatom. Ebből három azért, mert elmondásuk szerint, a vele egykorú srácok, igen csak szívatták őket. Én meg miért? Nem tudom, mert szexuális téren, messze alul voltak a nejemhez képest. Így, kérdés marad számomra, miért is?
2012. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Friss hús.
2012. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Pont ez villódzik bennem is, hogy szexuálisan biztosan nincsenek egy 40 éves nő tapasztalati és gyakorlati szintjén. Mégis úgy látom, hogy az érettebb férfiak szívesebben keresnek fiatal partnert. Pedig ugye azt gondolnám, hogy minél "gazdagabb" szexuális életre vágynak.


Vagy inkább tapasztalatot szeretnek adni?

2012. dec. 14. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!