Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom ma elment bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom ma elment bulizni nélkülem. Picit fáj, ő meg nem érti, kinek van úgymond igaza?

Figyelt kérdés
Úgy volt,hogy 4 en megyünk bulizni,haverja mi ketten meg egy ismerős csaj.A csajszi lemondta,akkor én mondtam,hogy ne menjünk,mert 3an nem lesz jó.Úgyvolt,hogy nem mennek,vagy ha mégis,barátom haverjának tesójával.Én le is betegedtem,zsíros haj,nem is lett volna időm elkészülni,taxi már ment barátomért,és ők 3an elmentek meg végén kiderült hogy a csaj barátnője is ment.Én meg itthon ülök és hallgatok.Annyira fáj,ha belegondolok....ők fent ülnek vip helyen,szórakoznak én meg itthon pizsamában,és ez miatt össze is vesztünk smsbe.Most kinek van igaza?
2012. dec. 14. 22:32
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
* ő nem érti,hogy miért vagyok kiakadva...
2012. dec. 14. 22:35
 2/16 anonim ***** válasza:
Most egyszer elment,főleg ha beteg vagy.De ebből ne csináljon rendszert.
2012. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Gondolom vagytok eleget együtt.
2012. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Te vagy a hülye. minek mondtad le? Ha már lemondtad, akkor ne csinálj se gget a szádból.
2012. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Másodszor ment el,elősször haverjának tesójával,az nem is aggasztott annyira,mert nem oda mentek ahova ma,meg csak fiúk,de most... :/
2012. dec. 14. 22:37
 6/16 A kérdező kommentje:
akkor is rosszul esett az,hogy elment.tudja,hogy mennyire féltékeny vagyok stb.. + meg is lett beszélve,hogy egymás nélkül sehova..
2012. dec. 14. 22:39
 7/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, oda van írva,hogy megbetegedett... Istenem.


Elég bunkó amúgy. Mikor betegedtél le? Aznap, előtte pár nappal? Előre egyeztetve volt a VIP részlegen a hely?

2012. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4-esnek írtam.
2012. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ma reggelre betegedtem le.Igen le volt foglalva,vagyis ismerős által nekünk mindig van hely.:)
2012. dec. 14. 22:40
 10/16 A kérdező kommentje:
úgy értem ha nem mentünk volna vip helyből nem lett volna probléma
2012. dec. 14. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!