Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondolnátok egy olyan 21 éves srácról akinek Harry Potter és Darren Shan könyvek vannak a polcán?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 22:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

haha

nekem is pont ez van a polcomon ,de kit érdekel? 20 éves vagyok ezeket olvastam eddig ezért ez van ott...

2012. dec. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azt, hogy de jó, +2 közös téma (és végre van kitől lenyúlnom az újabb könyveit). Ezek alapján már el lehetne beszélgetni a ma divatos nyálvámpírokról esetleg sírva röhögős Twilight maratont rendezni (amennyiben a pasi kellően mazochista).
2012. dec. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Legalább szoktál olvasni, de, szerintem lényegtelen, hogy mit(valamilyen szintig). Mindenkinek más az ízlése!
2012. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A kedvenc könyvim a Darren Shan könyvek!!!

11 éves vagyok, de szerintem nem baj.Miért lenne az?

Volt itt a gyakori kérdésekben, olyan, aki azt kérdezte nem ciki-e ha egy fiúnak macskája van.

2013. jan. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Nekem mondjuk Harry Potter könyvek nincsenek a polcomon, mivel nem az én müfajom.....de Darren Shan könyvek vannak dögivel, söt megvan a Narnia Krónikái sorozat (mind a 7 könyv) + Assassin's Creed könyvek...mindenki azt olvas amit akar, és szerintem nem könyvek alapján kell elítélni az embert, hanem belsö tulajdonságairól....szóval nyugi, ha lesz/van barátnöd, akkor ugysem a könyveid alapján ítél meg ( persze lehetnek kivételek, de elég ritka az olyan)

:DDD

2013. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hozzád mennék feleségül:D
2013. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Tizennyolc éves csaj vagyok és mindenki kinéz az osztályomból, mert olvasok. Nem törődöm velük. Imádok olvasni főleg, ha Darren Shan regényekről van szó. A tesómat is én szoktattam rá az olvasásra. Szerintem ne szégyelld. Szégyellje magát inkább az, aki lusta olvasni. :)
2014. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!