Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire zavarhatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire zavarhatja a srácokat, ha egy lány csak 160 cm? Nekem kicsit kellemetlen, a magasságom, de ez a pasiknak is az lehet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 18:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%

az én barátnőm 159cm.

a jóból keveset adnak.

hidd el, rengeteg fiú van, aki az aranyos, alacsony lányokra bukik.

2012. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem, nekem 150 centis barátnőim is voltak. Sőt, így legalább a nem atléta méretű srácok is labdába rúghatnak. :) 30F
2012. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavaró, sőt.
2012. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ez még nem probléma, de már 150 centissel nem járnék, mert számomra nem vonzók.
2012. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
szerintem tökéletes magasság, hány éves vagy?
2012. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
17 :)
2012. dec. 12. 18:48
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem para.. szerintem elég izgató tud lenni egy alacsony nő is Te meg kicsit még magasabb leszel sztem
2012. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ideális barátnő lennél számomra ilyen magassággal. Nem kell sokat hajolgatnom, de magassarkúban sem előznél be.
2012. dec. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

A magyarból kiveszett igeidők

A magyar nyelv korábbi életében, már az ősmagyar kortól fogva jelen volt számos más igeidő, amelyek mostanra jóformán kihaltak. Kijelentő mód múlt időt fejezett ki az elbeszélő múlt (várék), a folyamatos múlt (várok vala) valamint a régmúlt (vártam volt) is. Az elbeszélő múlt a jelenhez nem kapcsolódó események leírására szolgált, a folyamatos múlt idővel a múltban még zajló, folyamatban lévő történésekről számoltak be, a régmúlt pedig egy másik múltbeli eseményt is megelőző eseményre vonatkozott. Ebben a rendszerben a ma is létező múlt idő (vártam) elsősorban a befejezettségre utalt, és az élőbeszéd tipikus múlt ideje volt (bizonyára ezért is maradt fenn). – Ez a felosztás több indoeurópai nyelvben mind a mai napig hasonló formában él.


Jövő időben használatos volt egy másik alak is (várandok), a kötőmódnak pedig múlt ideje is létezett (vártam légyen).


A latin nyelv mintájára előfordultak egyéb alakok is, például a feltételes mód jövő ideje (várandanék vagy fognék várni), illetve a kijelentő mód egy másfajta jövő ideje (várandó vagyok), de ezek nem vertek gyökeret.


A kijelentő mód múlt idejű alakok és a szintetikus képzésű jövő idő a 19. század folyamán tűnt el a köznyelvből, Arany és Vörösmarty műveiben még szép számmal előfordulnak; egyes nyelvjárásokban pedig ma is használják némelyiket. A régmúlt egyetlen alakban, a szoktam volt szerkezetben a köznyelvben is előfordul (mivel az ige sima múlt ideje többnyire a jelenre utal), ám sokszor helytelenül, egyfajta álrégies stílus kedvéért (például mondottam volt).


Wikipedia

2012. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Bocs, nem ide akartam bemásolni, másik kérdéshez...
2012. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!