Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok járnátok ilyen fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Lány vagyok,és tetszik egy srác.Amennyire ismerem nagyon humoros,viszont kicsit nagyképű.

Érdekes hobbijai vannak,mint pl:a vadászat vagy a horgászat..Él hal az állatokért.Olyan pólókba mászkál amin halak vannak vagy szarvasok.

Egy idős velem,iszonyú jó tanuló,jó eszű gyerek inkább mint szorgalmas.

Viszont magatartásilag mindig voltak szerintem még vannak is problémái.

Egy hete láttam a buszon,hogy majdnem megvert valakit mert egy idős néni ott állt a srác mellett aki ült,és leállt vele kötözködni,hogy nagyon gyorsan engedje oda a néninek a helyét,mert különben megveri....

Ami nekem nagyon tetszik benne,hogy olvas.Mindig van a kezébe valamilyen könyv,nem olyan mint a mai tizenévesek....

Még facebbokja sincs..

Jóképű,nagyképű,néha gerinctelen.

De van szíve is,csak nem mutatja.

18 évesek vagyunk

Tudom,nehéz így megválaszolni de bejön nektek az ilyen modorral rendelkező srácok?


2012. dec. 15. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

törökországban ha valaki nem adja át a helyét a tömegközlekedésen az idősebbnek,azt nyilvánosan felpofozzák.

uh semmi gond a magatartásával.

sőt.

kimondottan jó nevelést kapott a gyerek.

max az ruházkodása hagyhat maga után kívánni valót,de hát még kamasz.

2012. dec. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát én azt gondolom, hogy otthon belenevelték, hogy ő elit, ő okos, érékes... 18 évesen még nem hinném, hogy kiforrott a modora, én úgy gondolom, hogy később kinőheti a hülyeségeit és lehet belőle intelligens férfi. Persze változhat másik irányba is. Amúgy én járnék vele. Egy rendes barátnő picit terelgetheti is jobb irányba. Pl. hogy a buszon ne verekedéssel fenyegetőzzön, hanem szépen kérje meg a srácot, hogy adja át a helyét a néninek.

21/L

2012. dec. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez csak egy a sok közül,az iskolai évek alatt több "botrányt"csinált...

Pl: Farsangkor felgyújtott egy fotelt.

2012. dec. 15. 00:38
 4/9 anonim ***** válasza:

:DDDDDD felgyújtotta?jajj de megnéztem volna.

amúgy szerintem járj vele.én is jártam ilyen rosszabb magaviseletű sráccal és nem volt semmi gond:)

2012. dec. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 lila nyuszi ***** válasza:

NEM! Szív és gerinc nálam alapkövetelmény egy párkapcsolathoz.


21/N

2012. dec. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na igen, gondoltam, hogy a legnagyobb bűne nem az, hogy erőszakkal átadatta a helyet a buszon.

Gondolom még vannak hasonló "apróságok", mint a fotel felgyújtása.

Nem fogok beleszólni, hogy jársz-e vele, de azért gondolj át pár dolgot! Biztos egy olyan pasival akarsz járni, aki egyből képes erőszakos lenni, ha valami nem úgy történik, ahogy ő szeretné? Mi van, ha épp veled nem fog egyetérteni? Téged is majd jól felpofoz?

A buszos esetben sem az a gond, hogy >beleüti az orrát mások dolgába<, hanem az, hogy egyből képes indokolatlan mértékű agresszióra.

Nem mondom azt, hogy ne lenne intelligens. Csak ez bocs hogy ezt mondom, de a személyiségnek csak egy kis része. Anders Breivik is állítólag irtó intelligens ember...

Persze, jó pont, hogy művelt. Az, hogy nincs facebookja, igazából nem releváns tényező, vagy technikai analfabétizmusra vall, vagy egyszerűen nem látja szükségét. (Bár ha amolyan szélsőségesen technikaellenes, simán lehet belőle még gond, hogy neked miért van?) Láttam én már züllött alkesz 17 évest, akinek nincs facebookja, de még gépe sem, meg láttam már egyetemi tanárt is, akinek van facebookja. Szóval irreleváns.

Esetleg abból is lehetnek gondok, ha te mondjuk bulizni vágysz, ő meg inkább az "intellektuálisabb kikapcsolódás" híve.

De a legfőbb gond a féktelen agressziója. Járj vele nyugodtan... csak készülj fel, hogy akkor lehet, hogy te is az agressziója célpontjába kerülsz, ha valamit nem úgy teszel, ahogy ő elvárná.

Szíve mindenkinek van... csak azt ki is kell tudni mutatni. És itt van a gond, hogy ő erre képtelen. Ráadásul még meggondolatlan és agresszív is. #5-tel értek egyet. Az, hogy valaki ki tudja mutatni az érzéseit, normális legyen, ne egy agresszív állat; hogy felelősségteljesen viselkedjen, az SOKKAL, nagyságrendekkel többet számít, mint az, hogy most Jókait ismeri-e jobban, vagy a Barátok köztöt.


Egyébként 18 évesen ezeket már nem lehet ráfogni a kamaszkori lázongásra. Egy 15 évestől is elgondolkodtató és durva lenne, de aki 18 éves korára nem növi ki az ilyesfajta megnyilvánulásait, az bizony nem egyszerű tinédzserkori instabilitás.

2012. dec. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

na most akkor én egy másik problémára reflektálnék:


ha ott ülök a buszon hazafelé jövet egy eddzésről és annyira lefárasztott hogy már alig állok a lábamon

mellettem áll egy néni de nem szól semmitse és a semmiből odajön egy gyerek követelve hogy "nagyon gyorsan engedjem át a helyemet mer különben megver" akkor én azt a srácot a maradék megmaradt erőmmel annyira állonvágnám hogy kifeküdne a buszpadlón

2012. dec. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igen,amikor kisebb srác volt sokat verekedett.

De olyan két éve őt verték meg nagyon,szét volt verve az arca..Mára nem tudok ilyenekről,más embereket megkérdeztem,hogy olyan e mint régen?Azt mondták,mintha ki cserélték volna,szóval próbál változni.

Szerintem egy lányt nem lenne képes megütni,persze ezt se tudhatom...

2012. dec. 15. 09:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem járnék vele, de a te dolgod.
2012. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!